Mielno: apartamentowiec przy samej plaży

Dune będzie kompleksem o wysokim standardzie. Budynek zaprojektowano bezpośrednio przy plaży.
  • Apartamentowiec Dune w Mielnie

    Apartamenty Dune zlokalizowane są zaledwie kilka metrów od plaży.

    Mileno Holding – Firmus Group
  • Apartamentowiec Dune w Mielnie

    Wartość nowej inwestycji w Mielnie wyniesie 52 mln zł.

    Mileno Holding – Firmus Group

Deweloper Mielno Holding - Firmus Group uzyskał już kredyt na finansowanie projektu w Noble Banku oraz wybrał generalnego wykonawcę - firmę Budimex. Budowa rozpocznie się w ciągu kilku tygodni, inwestycja będzie gotowa jesienią 2012 roku. 

Budynki znajdą się zaledwie kilkanaście kroków od plaży. Apartamentowiec zlokalizowany będzie przy nadmorskiej promenadzie. Stanie się punktem zamykającym turystyczny deptak od strony wschodniej Milena.

– Oddając inwestycję do użytku wyznaczymy najbardziej prestiżową część Mielna – wyjaśnia plany Stein Christian Knutsen, Prezes Mielno Holding - Firmus Group. I dodaje, że na parterze budynku czynna będzie całoroczna, dostępna dla wszystkich restauracja z dużym tarasem od strony morza. Budynek zlokalizowany jest w spokojnej części Mielna, a jego otoczenie stanowią naturalne wydmy i sosny, nadając inwestycji kameralny, luksusowy charakter.

Różnorodność dostępnych apartamentów 

Zdecydowana większość apartamentów w inwestycji to dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni ok. 30–53 m2. Każdy lokal mieszkalny posiadać będzie taras z widokiem na plażę i morze. Wszystkie apartamenty w momencie odbioru będą gotowe do zamieszkania (wykończe w wysokim standardzie). Klienci mają możliwość wyboru aranżacji wnętrz swoich apartamentów. Mogą zdecydować m.in. o kolorystyce dębowych podłóg czy odcieniach hiszpańskiej glazury.

Ceny za m2 w pełni wykończonych apartamentów wyniosą od 7 950 zł. Dla najbardziej wymagających klientów w inwestycji deweloper zaplanował także kilka dużych (o powierzchni ok. 145 m2) penthousów z obszernymi tarasami.

Autor: mk
Współpraca: Mileno Holding – Firmus Group
11komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (11)

.. będzie z apartamentów na nachodzące tsunami z otchłani bałtyku ..
Anonim, 22.04.2011, 19:44
Kupiłem domek na zabitej dechami wsi 100 metrów od jeziora sciana lasu przy domu. Cena 250.000 tysięcy zloty dom 4 letni 200 m kw powieszchni działka 16 arów. cisza spokój. rocznie do gminy 300 zł. Za ta cene miałbym 30 m kw apartamentu. dziekuje za uwage.
Anonim, 23.04.2011, 07:53
Krzysztof, 22.04.2011, 20:11
Ja uważam -,że jak budują to dobrze. Niech nabudują ile wlezie.Ja jestem zwolennikiem takich inwesycji obligatoryjnie.Chociaż marzenie sprzedaży za przyzwoitą kasę takich lokali to mrzonka. Ale to nie moja sprawa. Wybudował to ma...Nadchodząca epoka spowolnienia i biednienia społećzeństwa nie będzie sprzyjać sprzedaży takich obiektów.Ale niech budują -im więcej tym lepiej.Chociaż sprzedaży nie będzie wcale.Polskie Monte Carlo w Juracie wygląda porażająco -na każdym apartamentowcu w Juracie -do wyboru i koloru-sprzedam,ucieknę ,pozbedę się problemu...-wiszą białe prześcieradła...Wszyscy chcą się pozbyć apartamentów w polskim Monte Carlo w Juracie....
Anonim, 22.04.2011, 20:37
Gdy powstanie nowy budynek, Meduza popadnie w tarapaty.
NieAnonim, 22.04.2011, 22:13
mileno to najgorszy syf >najgorsze miejsce na spedzenie urlopu latem. Dopuki gmina bedzie wydawac pozwolenia na handel z bud z dykty i organizowanie potupaj dla wiesniakow to chocby wybudowac 100 apartamentowcow to ktos kto raz posmakuje tego syfu nawdycha sie oparow moczu ,wiecej do mielna nie wroci
Anonim, 23.04.2011, 10:01
nie zgodzę się z przedmówcą - jestem co roku w Milenie okazjonalnie, gdy spędzam urlop w Koszalinie i Mileno cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - bez porównania z Łazami, Gąskami itp. Fakt, że jest to miejscowość dla młodych - zabawa, hałas, muzyka i inne. Rodziny z dziećmi i osoby starsze wybierają inne miejscowości
magda, 25.04.2011, 16:06
Anonim, 23.04.2011, 10:02
8tys. za metr mieszkania w brudzie i halasie to troche duzo.
Anonim, 23.04.2011, 23:41
kupujesz taki apartament za wynajem bierzesz 400 zl za dobe - (55 m2 z kuchnią i 2 pokoje z balkonem na 100 % beda chetni - i z garażem podziemnym - bo w mielnie nie ma nawet gdzie parkować...) kredyt bierzesz na 30 lat rate masz 2800 zł a z wynajmu najmniej w roku 40-45 tys. faktycznie sie nie opłaca dla niedowiarków - ktoś pomyśli - ale kiedy to spłacę - a no po 10 - 15 latach jest realna szansa - a potem to tylko bedzie zarabiac - a na emeryturze dodatkowy zastrzyk co miesiac w rpozliczeniu np 4-5 tys wzgledem emarytury 800 zł - chyba gra warta świeczki?? tu nawet zimą jest masa niemców - a oni razej 100 euro z palcem w nosie za taki komfort zapłacą - nawet więcej - bo nie trzeba z parawanami i tobołkami targac się przez całe mielno - tylko z windy masz 20 metrów do morza - ale to tylko dla myslących o przyszłości :) ja już pomyślałem :)
tomek kowalski, 12.02.2012, 13:27
To dobra inwestycja, takie aparthotele cieszą się ogromnym powodzeniem na świecie. Można kupić takie mieszkanie i oddać firmie zarządzającej pokojami, wtedy mamy święty spokój, nie musimy się niczym przejmować kiedy mieszkamy np. w Warszawie. Inwestycja ta dobra jest do skredytowania ale najlepiej chyba kupić za gotówkę:) Więc kto ją ma nie powinien się ociągać...Super sprawa:)
Tamara Sulińska, 24.07.2012, 14:12