Kujawsko-pomorskie: wynajem atrakcyjnych mieszkań nawet za 4500 zł

4500 złotych za wynajem 4-pokojowego mieszkania w Bydgoszczy. W Toruniu koszt jest taki sam. Włocławek jest najtańszy - za takie mieszkanie zapłacimy 2800 zł. To przykładowe rekordowe stawki za sam wynajem.
  • Aby wynająć duże mieszkanie, trzeba mieć nawet 4,5 tys. zł miesięcznie

    Aby wynająć duże mieszkanie w Bydgoszczy, trzeba mieć nawet 4,5 tys. zł miesięcznie

    sxc.hu

Jakie są najwyższe stawki za wynajmowane mieszkania na Kujawach i Pomorzu?

Bydgoszcz

Kawalerka

W Bydgoszczy za 29-metrową kawalerkę w Śródmieściu, blisko ul. Gdańskiej, w nowej kamienicy, trzeba dać za sam wynajem 1350 złotych. Do tego dochodzi czynsz (320 złotych) i opłaty - około 100 złotych miesięcznie. Lokum (z balkonem) jest całkowicie umeblowane, kuchnia w zabudowie, podobnie szafa w przedpokoju. Wystrój wnętrza zaaranżował projektant. Właściciel zachwala, że na same meble do pokoju wydał przed miesiącem ponad 5 tysięcy złotych.

2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie w Bydgoszczy w bloku na Czyżkówku (10 minut do centrum) kosztuje 1800 złotych. Sam czynsz jest jednak niski: 165 złotych. 54-metrowe mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, częściowo umeblowane. Blok ogrodzony, monitorowany.

3 pokoje

Za wynajem komfortowego lokalu 3-pokojowego w niektórych dzielnicach Bydgoszczy trzeba zapłacić nawet 2,5 tysiąca zł. Tyle np. życzy sobie właściciel mieszkania w nowym apartamentowcu na Bielawach. Czynsz za lokal o powierzchni 97 metrów kwadratowych wynosi 650 złotych.

4 pokoje

Perełką jest 4-pokojowe (95 metrów kwadratowych) mieszkanie na Starym Mieście. Kwota za sam wynajem to 4500 złotych. Dodatkowo trzeba opłacić czynsz – 720 zł.

Toruń

Kawalerka

Kawalerka 30-metrowa na Przedmieściu Jakubskim to wydatek 1400 złotych. Do tego dochodzą opłaty za media (około 200 złotych) i czynsz – 350 zł. Atuty mieszkania to: minifontanna w pokoju, rolety antywłamaniowe, wideodomofon.

2 pokoje

Za dwa pokoje na Koniuchach (ul. Mohna) w nowym budownictwie należy zapłacić 2500. Mieszkanie ma 49 metrów kwadratowych. Czynsz: 280 złotych. W cenę wliczone jest miejsce w garażu podziemnym, telewizja kablowa i internet oraz sprzęty AGD i RTV.

3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe (98 metrów) w wyremontowanej kompleksowo kamienicy na Starówce można wynająć za 3800 zł. Czynsz to kolejne 750 złotych. Opłaty dodatkowe – około 500. W łazience jest jacuzzi, a pokój urządzała firma zajmująca się aranżacjami wnętrz. Tyle, że stoją piece kaflowe i trzeba w nich palić.

4 pokoje

4-pokojowe lokum o powierzchni 100 metrów kwadratowych na Starym Mieście jest wycenione na 4500 złotych. Opłaty za media są wliczone w tę stawkę. Podobnie, jak miejsce w blaszanym garażu 100 metrów od domu.

Włocławek

Kawalerka

Urządzona, 31-metrowa kawalerka w centrum kosztuje 1300 złotych. Lokum znajduje się na parterze domu jednorodzinnego. Wynajmujący mają do dyspozycji ogród i basen odkryty. Dodatkowe opłaty (media) wynoszą maksymalnie 150 złotych.

2 pokoje

2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym miniosiedlu w Śródmieściu to koszt 2200 złotych. Czynsz wynosi 330 złotych. Mieszkanie ma 51 metrów. Jest strzeżone przez ochroniarza. W środku m.in. - minisauna, kino domowe. Jest też taras z widokiem na panoramę miasta.

3 pokoje

3 pokoje, 85-metrów, na osiedlu Południe to koszt 2600 złotych. Lokal klimatyzowany. Na drugie piętro prowadzi winda. Czynsz – 600 złotych. Nie trzeba płacić już za zużytą wodę i prąd – są wliczone w stawkę za wynajem.

4 pokoje

Mieszkanie 4-pokojowe (77 metrów kwadratowych) w apartamentowcu na Michelinie można wynająć za 2900 złotych. Właściciel wylicza atuty lokalu: klimatyzacja w sypialni, wanna z hydromasażem, mini-ogród w salonie. 

Autor: Katarzyna Piojda
0komentarzy