Kielce: budowa Becher Eleven jest już na finiszu

Kończy się budowa nowoczesnego budynku przy ulicy Wiosennej w Kielcach. Właściciele mieszkań rozpoczęli już wykańczanie wnętrz.
  • Becher Eleven

    Budowa Becher Eleven, jedenastokondygnacyjnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi na parterze przy ulicy Wiosennej w Kielcach wkrótce zostanie ukończona. Wła-ściciele lokali rozpoczęli już prace wykończeniowe w swoich mieszkaniach.

    Dawid Łukasik
  • Widok z Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • Mieszkanie w Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • Widok na miasto z Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • Panorama miasta z Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • Widok na Kielce z Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • To widać z najwyższej kondygncaji Becher Eleven

    Dawid Łukasik
  • Widok na miasto z Becher Eleven

    Dawid Łukasik

Jedenastokondygnacyjny budynek w samym sercu miasta, przy zbiegu ulic Wiosennej i Pocieszka, powstaje w nowoczesnej technologii i według zasad bieżących trendów urbanistyki. Mieszkańcom ma się tu żyć wygodnie i komfortowo.

Dowiedz się: Na co stawiają urbaniści w planowaniu przestrzeni miejskie

Oprócz oryginalnie zaprojektowanej architektury, budynek będzie miał już wkrótce dodatkowy walor, dzięki ciekawej aranżacji zielenią. Ogromnego uroku dodaje mu też bogata kolorystyka, a oświetlenie elewacji sprawia, że całość prezentuje się bardzo stylowo.

Bardzo staranie zaprojektowane zostały też poszczególne mieszkania o powierzchniach od 25 do 75 metrów kwadratowych, w których ma się poczucie dużego komfortu nawet w przypadku najmniejszych powierzchni. Na najwyższych piętrach znajdują się mieszkania z tarasami, z których rozpościera się widok na panoramę całego miasta. Budynek jako pierwszy w Kielcach wyposażony został w dwupoziomowe windy parkingowe.

Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest też jej lokalizacja. Usytuowanie w samym centrum miasta umożliwia łatwy dostęp do wszystkich dzielnic Kielc. Jego mieszkańcy będą mieli blisko do sklepów, galerii handlowych i obiektów sportowych, które znajdują się nieopodal. Do dyspozycji wielbicieli aktywnej formy spędzania wolnego będą usytuowane w pobliżu obiekty rekreacyjne i rozrywkowe. Dodatkowym atutem będzie też kameralny klub, który powstanie w budynku i będzie miejscem do odpoczynku, zabaw oraz spotkań mieszkańców.

Autor: Marzena Smoręda
22komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (22)

Co znaczy "Wła-ściciele" i "aran-żacji" ??? Jakieś nowe zasady pisowni obowiązują? Musiałem przegapić...
Woody Alien, 02.04.2013, 12:09
KOLEJNA KRYPTOREKLAMA , KTO TERAZ TO KUPI ???
anna, 02.04.2013, 12:46
Zgadzam sie.Wyglada kiepsko i w dodatku tzw."martwa strefa".ul.N.Swiat menele i same sklepiki z piwkim i wodka!.Koszmarne miejsce!!!!!!!!!!!
karolak, 02.04.2013, 12:53
Mieszkam na Nowym Świecie i zgadzam się budynek jest paskudny, natomiast jak na każdym osiedlu są sklepiki z wódką i piwem i nie zgadzam się, że same menele tu są. Zresztą ich też jest pełno tak jak sklepików na osiedlach. Niestety ludzie są bez pracy i w ten sposób odreagowują swoje problemy. Jeżeli chodzi o sklepy to nie ma tu małych sklepików jak kiedyś, ale jest sklep Euro i Lewiatan. Więc zanim coś napiszesz o dzisiejszym Nowym Świecie to przyjdź tu i zobacz, a nie oceniaj z perspektywy kilku lat.
sraf, 02.04.2013, 13:42
Ile zapłacili za reklamę?Dlaczego Echo nie uprzedzi, że to reklama?
pikok, 02.04.2013, 19:52
a co dalej z budową przy Ostrej Górce w Kielcach podobno plany są a Nic się nie dzieje.
mariolka, 02.04.2013, 13:06
szkoda, że wcześniej nikt nie pomyślał nad tymi, którzy już mieszkają na Wiosennej! Ten budynek to KOSZMAR spędzający sen z powiek mieszkańcom - pęknięte ściany w mieszkaniach i widok na śmierdzące kible TOY TOY na parkingu.
gość, 02.04.2013, 13:32
a ja słyszałem, że ten parking ciągle zalewa woda :) mieszkańcy dostaną może kajaczki do każdego wykupionego własnego M :D
goscc, 02.04.2013, 13:38
uuu...na prawdę zacna ta panorama mhmhmmm... -_-
P., 02.04.2013, 14:03
Najbardziej miarodajni zawsze są ci, którzy coś gdzieś słyszeli, najlepiej jeszcze od szwagra po sobotnim jajeczku. Budynek wyszedł nieźle.Jak przyłożą się do zagospodarowania terenów wokół to może być bardzo przyjemnie. Wolałabym tam trawniki, ale z drugiej strony zasłonił mi to straszydło obok.
Kibic, 02.04.2013, 14:47
Podoba mi się na trzeźwo, a co dopiero po 2 piwkach wypitych w budce po sąsiedzku.
krystian81, 02.04.2013, 15:24
co na tym nowym swiecie zwykle menele zlodzieje co zyja z opieki spolecznej a po co ten blok jak wiezowce z chemaru to syf brud i smierdzi z tej silnicy same gowno ia mieszkam przy okrzei i mam lepiej bo chociaz nie smierdzi
rak, 02.04.2013, 15:34
Teraz powinno budować się na obrzeżach miasta, a nie w centrum. Każdy ma samochód, są autobusy, busy etc, w czasach komuny prawie każdy chciał mieszkać w środku miasta. Tam gdzie obecnie budują wieżowce należałoby zrobić teren zielony. Niedługo udusimy się od spalin w centrum ....
Ella, 02.04.2013, 16:29
To jakiś nowy zwrot w naukach zajmujących się czynnikami miastotwórczymi - wieżowce na obrzeżach a chałupy w centrum.
A co do poprzedników to spożywającym alkohol pod budkami i sklepami MÓWIMY STANOWCZE NIE. Niech żyje spożywanie w domu!!!
Mella, 02.04.2013, 16:35
PRECZ Z KAPITALISTYCZNYMI IMPERIALISTAMI!!! Kolejny blok dla burżujów! Zamiast budować z wielkiej płyty dla zwykłego Kowalskiego to oni dla burżujów stawiają bloki! U nas w Astanie takie rzeczy są nie do pomyślenia! PRECZ Z NIMI!!!
Eustachy z Astany, 02.04.2013, 17:44
zamieszkałbym w tym wieżowcu wtedy ,kiedy temperatura zima będzie na plusie.
kowalski, 02.04.2013, 21:31
Piękny ten drapacz chmur!!! Przypomina trochę stare wieżowce na Chęcińskiej...
Normalny, 02.04.2013, 18:14
cyganie i menele z wieżowców będą czuwać,aby mieszkańcom się dobrzemieszkało.
Aktywista, 02.04.2013, 18:20
pracowałem na tej budowie, tych mieszkań nikt niechce kupić, sam bym zresztą niechciał
mela, 02.04.2013, 18:35
Dobrze by było gdyby jeszcze przed zagospodarowaniem terenu wokół budynku
wywieziono śmieci a nie zasypywano ich nawiezioną ziemią niby nowocześnie a
jednak po staremu.Co z ekologią?
endi, 02.04.2013, 19:45
za komuny zostawili miejsce na przedłużenie al 1000-cia - po co nam równoległa droga do IX wieków i jesionowej
ja, 02.04.2013, 20:00
Żenada. Ciekawe gdzie wypowiadający się mieszkają?! Osiedle na Stoku, KSM, Uroczysko, Podkarczówka, Barwinek, Szydłówek, Dalnia, Ślichowice , itd. - gdzie nie mam monopolowego i lokalnych pijaczków?! Wszędzie są bez względu na lokalizację! Większości żal dupy ściska, że nie mogą kupić sobie mieszkania w luksusowym budynku gdzie standard jest trochę wyższy od bloków z lat 80 - tych.
anonim, 28.05.2013, 18:38