JYSK otworzył 200. sklep w Polsce

Tagi:
JYSK funkcjonuje w naszym kraju od 16 lat. 14 października 2016 roku ta skandynawska marka otworzyła swój dwusetny sklep w Polsce. Wydarzenie to miało miejsce w Jarocinie.
  • Nowy sklep JYSK

    – Obecność JYSK w Polsce stworzyła nowe możliwości dla polskich dostawców, którym otworzyliśmy drzwi do rynków również w innych krajach, dzięki sprzedaży ich produktów w JYSK – uważa Piotr Padalak, Country Manager JYSK Polska.

    JYSK

Pierwszy sklep JYSK otwarto w Danii w roku 1979. Ta skandynawska marka sprzedająca artykuły do sypialni stała się bardzo popularna również w Polsce. Na naszym rynku funkcjonuje ona od 16 lat. Potwierdzeniem jej popularności jest fakt otwarcia dwusetnego sklepu tej sieci. Najnowszy sklep znajduje się w Jarocinie, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 18. 

Dziś JYSK zatrudnia 1800 pracowników w Polsce, a wielu z nich jest częścią zespołu JYSK od samego początku. Sklepy mają w ofercie wyposażenie wnętrz takich jak: sypialnia, łazienka, salon, jadalnia i biuro. Asortyment jest również skierowany do właścicieli i miłośników ogrodów

Część towarów sprzedawanych w sieci sklepów JYSK pochodzi od naszych rodzimych producentów.

Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy