Inwestycja przy ulicy Złotej już w sprzedaży!

Tagi:
Elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w samym centrum miasta
  • Inwestycja przy ulicy Złotej już w sprzedaży!

    mat. inwestora

Inwestycja przy ulicy Złotej to elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w samym centrum miasta, a zarazem z dala od codziennego hałasu i zgiełku. Łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą.

Budowę zrealizowano z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację frontową wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu granitu,stali i szkła. Wysokość mieszkań - 2,70 m. Obszerne balkony o pow od 10 m2 do 36 m2 od strony przestronnego dziedzińca zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku. Znajdują się w nim też nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu. Dążąc do optymalnego wykorzystania naturalnego światła we wszystkich apartamentach zastosowano nowoczesne przeszklenia otworów okiennych. Dzięki temu do wnętrza dociera więcej promieni słonecznych, które delikatnie rozświetlają pomieszczenia i nadają im wyjątkowo przytulny charakter.

W kameralnym, trzypiętrowym budynku znajdują się tylko 32 apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach (od 32 m2 do 115 m2). Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy