Grudziądz: powstają nowe mieszkania "Apartamenty Przy Parku"

Przy ul. Kustronia w Grudziądzu powstaje kompleks czterech budynków wielorodzinnych. W połowie przyszłego roku będą gotowe pierwsze mieszkania.
  • Apartamenty Przy Parku

    Apartamenty Przy Parku powstają przy ul. Kustronia.

    Max Vision

Docelowo przy ul. Kustronia powstaną cztery budynki, w których znajdzie się łącznie 100 apartamentów, po 25 w jednym obiekcie. Pierwszy etap to jeden 5-kondygnacyjny budynek, całkowicie podpiwniczony. Każdy budynek będzie miał windę już z poziomu garażu, parking podziemny, ogródki przynależne do mieszkań na parterze, a na najwyższych kondygnacjach powstaną apartamenty dwupoziomowe (na poziomie 3 i 4). Lokatorzy będą mieli do dyspozycji balkony, a ci na najwyższych kondygnacjach - tarasy. Pierwsze 2 budynki mają być gotowe w połowie 2016 roku.

Najniższa cena za metr kwadratowy wynosi 3499 złotych. To inwestycja firmy Max Vision Development mającej siedzibę w Białym Borze koło Grudziądza.

Warto wiedzieć: Lepiej kupić mieszkanie od dewelopera, czy od spółdzielni

O inwestycji było już głośno w lipcu bieżącego roku, zanim się zaczęła. To dlatego, że część mieszkańców z okolicy sprzeciwiała się wycince drzew na terenie przeznaczonym pod budowę. – W zamian za wycięcie 200 drzew zobowiązaliśmy się do nasadzenia takiej samej liczby roślin na osiedlu. Odtworzymy te zasoby zieleni – obiecał wówczas szef przedsiębiorstwa, chcący zachować anonimowość. 

Autor: Katarzyna Piojda
1komentarzy