Dni Otwarte Developerów, by znaleźć wymarzone mieszkanie lub dom

Zapraszamy na Dni Otwarte Developerów, które odbędą się 25 i 26 listopada jednocześnie w kilkunastu miastach Polski. Wydarzenie skierowane jest do osób szukających wymarzonego lokum lub mieszkania na wynajem.
  • Zakup mieszkania

    Za kupnem mieszkania na rynku pierwotnym przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim w lokalach tych wszystko jest nowe, a budynki nie wymagają remontów. Do tego kupujący sam decyduje o wystroju wnętrz. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nowe budynki są bardziej estetyczne i nowoczesne od tych z rynku wtórnego. Kupując nowe mieszkanie można też liczyć na niskie koszty eksploatacji lokum, bogatszą ofertę rynkową i łatwość późniejszej sprzedaży mieszkania.

    dotshock (123RF)

W Polsce trwa mieszkaniowy boom. Padają kolejne rekordy liczby mieszkań oddawanych do użytku, buduje się też coraz więcej domów i mieszkań. Jednak wymagania i potrzeby mieszkaniowe Polaków ciągle rosną. Stąd pomysł na akcję Dni Otwarte Developerów.

Zobacz aktualne oferty: Nowe mieszkania na sprzedaż

Na czym polegają Dni Otwarte Developerów?

Dzięki niej każdy ma możliwość obejrzenia w jeden weekend wybranych domów i mieszkań. Nie trzeba przy tym umawiać się z deweloperami, czy agentami nieruchomości. Jak wziąć udział w wydarzeniu? W pierwszym kroku wystarczy wejść na stronę dnideveloperow.pl, gdzie są prezentowane inwestycje mieszkaniowe firm deweloperskich. Siedząc wygodnie przed komputerem, można z całą rodziną obejrzeć zdjęcia i wizualizacje mieszkań i domów oraz zapoznać się z ich szczegółowym opisem. Po przygotowaniu listy z interesującymi nieruchomościami czas na krok drugi. Wybrane domy i mieszkania można odwiedzić w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 15:00.

Dowiedz się: Czy życie w domu jest droższe od życia w mieszkaniu

Dzięki Dniom Otwartym Developerów można zobaczyć wiele inwestycji w jeden weekend. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane na taką skalę. Warto z tego skorzystać, by poświęcając jak najmniej naszego cennego czasu, poznać układy wielu mieszkań i domów. To również szansa, by zobaczyć otoczenie tych inwestycji, czego nie możemy zrobić ani w internecie, ani w żaden inny sposób. Udział w Dniach Otwartych Developerów ułatwia porównanie nieruchomości i pozwala ocenić jakość ich realizacji. Ponadto wizyta w wybranych inwestycjach to okazja do zadawania szczegółowych pytań przedstawicielom deweloperów oraz do negocjowania ceny i warunków zakupu nieruchomości.

Nieruchomości z całej Polski dostępne dla każdego

Dni Otwarte Developerów odbywają się w kilkunastu miastach Polski. Dzięki temu można zapoznać się nie tylko z inwestycjami w naszym mieście, ale także odwiedzić inne, interesujące nas lokalizacje. Czy to planujemy zakup mieszkania, przeprowadzkę do innego miasta, czy chcemy zainwestować w lokal na wynajem albo szukamy go dla dzieci lub wnuków, Otwarte Dni Developerów umożliwią bezpośrednie zapoznanie się z wybranymi nieruchomościami i ich rzetelną weryfikację.

Przeczytaj również: Jakie opłaty uwzględnić w kosztach zakupu mieszkania lub domu

Dzięki temu, że wydarzenie odbywa się w weekend, można wybrane inwestycje odwiedzić z całą rodziną, by upewnić się, czy dana lokalizacja spełnia oczekiwania i odpowiada wyobrażeniu o wymarzonym miejscu do mieszkania. Pamiętajmy, że w przypadku nieruchomości na dobrą decyzję zakupową składa się wiele czynników, a Dni Otwarte Developerów są okazją, by wszystkie je dokładnie rozważyć i porównać. Weź udział w wydarzeniu i zminimalizuj ryzyko kupna niewłaściwej nieruchomości.

Organizatorami Dni Otwartych Developerów są Polska Press Grupa – jeden z największych wydawców prasy w Polsce i Gratka.pl – największy portal ogłoszeniowy. Dzięki temu, że Polska Press Grupa jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych, akcja ma ogólnopolski zasięg. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Primacol Decorative – marka skupiająca wysokiej jakości produkty przeznaczone do dekoracji i wykańczania wnętrz. Na wybranych inwestycjach wystawionych na Dniach Otwartych Developerów będzie można zapoznać się z produktami Primacol Decoratice oraz przekonać się, jak prezentują się one na ścianach mieszkań.

Warto przeczytać: Ściany odporne na zabrudzenia dzięki farbom ceramicznym

Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy