Castorama stworzy Majsterkowo

Podczas targów dzieci się nudzą...? Niekoniecznie! Targi Budowlane Porannego odbędą się już w najbliższy weekend, w dniach 19-20 maja na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku.
  • Majsterkowo Castoramy

    Castorama

Podczas gdy rodzice będą zapoznawać się z ofertami wystawcy, czy też korzystać z bezpłatnych porad architekta Castoramy w przygotowanym kąciku eksperckim, dzieci mogą wziąć udział w akcji twórczej! Castorama przygotowała dla nich "Majsterkowo".

Zobacz również: Białystok: Porannego Targi Budowlane 2012

„Mój wymarzony dom" to hasło przewodnie

Hasło ma popychać do rozruszania wyobraźni i stworzenia domu jak marzenie. Dzieci, pod okiem animatora, będą mogły rysować i puszczać wodzę fantazji, dobrze się przy tym bawiąc... i ucząc. Ponieważ majsterkowo to nie tylko kredki, mazaki, kartki i miłe upominki – to również plansze informacyjne, z których zainteresowane dzieci dowiedzą się czegoś więcej o otaczającym je świecie. Będą mogły przeglądać (i zabrać do domu) również karty „zrób to sam" i na ich podstawie próbować (z pomocą rodziców, lub w przypadku starszych dzieci – samodzielnie) stworzyć przedmioty użytkowe (jak np. domek dla ptaków, czy stojak na kubki) oraz zabawki (np. samolot lub pacynka).

Ty możesz przeglądać aranżacje, wybierać materiały, konsultować się z ekspertem – Twoje dziecko może być aktywne, czuć radość tworzenia i czerpać przyjemność z poznawania świata! Zapraszamy na Targi Budowlane Porannego i odwiedzenie Majsterkowa.

Autor: Michał Franczak
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

i to się nazywa firma, która myśli o najmłodszych ;) rzadko kto myśli o najmłodszych organizując cokolwiek.. inni powinni brać przykład, ale wolą chyba oszczędzać ;)
Michau, 17.05.2012, 19:22

Polecamy