Bydgoszcz: zaczyna się odbiór pierwszych mieszkań w Atrium Park

Pierwszy budynek Atrium Park na bydgoskich Bartodziejach jest już gotowy. Zaczęła się procedura odbioru mieszkań.
 • Atrium Park

  Taki widok będzie się rozpościerał z tarasów na najwyższych piętrach.

  Arkada-Invest
 • Miniosiedle Atrium Park

  Atrium Park to miniosiedle zaprojektowane przez studio architektoniczne Maarte z Sopotu.

  Arkada-Invest
 • Miniosiedle na Bartodziejach

  Mieszkańcy będą mieli atrakcyjne widoki z przestronnych balkonów i tarasów.

  Arkada-Invest
 • Klatka schodowa w Atrium Park

  Tak będą prezentowały się części wspólne w budynkach Atrium Park.

  Arkada-Invest

Budowa miniosiedla, którego inwestorem jest Arkada-Invest, przebiega zgodnie z planem. Osiedle niedaleko Balatonu składać się będzie z czterech budynków o różnej wysokości: od pięciu do jedenastu pięter. Najwyższy będzie liczył 25 metrów. Z najwyższych kondygnacji będzie można oglądać panorę Bydgoszczy. W sumie na miniosiedlu będzie 250 mieszkań.

Na pięciu tysiącach metrów kwadratowych parku na Bartodziejach powstaną, oprócz mieszkalnej, także strefy: zabaw dla dzieci, rekreacji i wypoczynku. Teren będzie ogrodzony i monitorowany (będzie czynna portiernia). Budowa pierwszego bloku w Atrium Park zaczęła się latem zeszłego roku. Teraz budynek z 46 mieszkaniami jest już gotowy. Zaczął się jego odbiór. Drugi blok jest w budowie. Ta powinna zakończyć się za około rok. 

Warto zobaczyć: Jak odświeżyć starą kuchnię za jedyne 1500 złotych (WIDEO) 

Mieszkania będą dostępne w trzech standardach wykończenia. Wybrane lokale – te na ostatniej kondygnacji każdego bloku – będą miały klimatyzację oraz dodatkową instalację telewizji satelitarnej. Będą też miały niestandardową, bo 3-metrową wysokość. 

Autor: Katarzyna Piojda
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Czyli będzie można oglądać "panorę" - jak to określił redaktor - miasta z 6-piętrowego "wysokościowca"? No cóż, jaka gazeta, takie wysokościowce...
Mieszkam na 10p bloku. I nigdy nie wpadłbym na pomysł nazwania tego "wysokościowcem". Jak już musicie w Bydgoszczy nazwać coś tym mianem, to może poczekajcie na Nordic Haven - ten to chociaż 16 pięter mieć powinien
lothalev, 18.11.2013, 12:05
Wiesz... tak to jest jak buraki nigdy nie widziały wysokościowca to dla nich wszystko co ma więcej niż 4 piętra jest oooogromne :D Śmiech na sali!
Jacek Woźniak, 18.11.2013, 21:45
Komentarz został usunięty.