Bydgoszcz: wiosenne targi mieszkaniowe już w ten weekend

Dwudniowe targi mieszkaniowe w bydgoskiej Artego Arenie zaczną się w sobotę, 12 marca.
  • Targi mieszkaniowe

    Tak było na zeszłorocznych targach mieszkaniowych w Bydgoszczy.

    Dariusz Bloch

Na miejscu zaprezentują się deweloperzy z Bydgoszczy i okolic. Przedstawią nowe, gotowe i planowane inwestycje mieszkaniowe. Wśród wystawców będą również przedstawiciele biur nieruchomości, którzy wystawią oferty mieszkań i domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Będzie okazja zapoznać się z propozycjami banków oraz firm z branży wyposażenia i świadczących usługi związane z aranżacją wnętrz.

Na stoisku bydgoskiego ratusza zainteresowanych przyjmą urzędnicy wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Wytłumaczą m.in., jak załatwić formalności. Eksperci z branży nieruchomości i finansów udzielą darmowych porad. W punkcie porad radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi będą czekali także na interesantów. Dla odwiedzających targi przygotowano specjalne rabaty i promocje. 

Warto przeczytaćKredyt hipoteczny lepiej zaciągać razem czy osobno 

15. Targi Mieszkaniowe, edycja wiosenna, potrwają 2 dni – w najbliższą sobotę i niedzielę, czyli 12 i 13 marca w godz. 10-17 w Artego Arenie przy ul. Toruńskiej 59. Wstęp na targi jest bezpłatny. Odwiedzający dostaną darmowy informator z opisami, cenami oraz mapą inwestycji mieszkaniowych prezentowanych na targach.  

Autor: Katarzyna Piojda
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Przydały by się takie targi w Katowicach, niewiele tam osiedli znam, Nowe Tysiąclecie mi się w oczy rzuciło bo mają spore promocje na MDM
agaczcz, 29.03.2016, 00:46