Bydgoszcz: Bursztynowa Rezydencja budowana na Osowej Górze

W Bursztynowej Rezydencji przy ul. Sępiej 10 znajdzie się 29 mieszkań.
  • Bursztynowa Rezydencja na Osowej Górze

    Blok ma 3 klatki schodowe. Mieszkania w pierwszej (w sumie 14 lokali) są prawie ukończone.

    Art-Bud

Art-Bud z Bydgoszczy stawia na Osowej Górze kompleks składający się z 29 mieszkań. Bursztynowa Rezydencja przylega do lasu, będącego częścią nadleśnictwa w Żołędowie. Stąd jest 10 minut do centrum miasta.

W Bursztynowej Rezydencji są mieszkania o powierzchni od prawie 31 metrów (2-pokojowe) do blisko 116 metrów (6 pokoi). Blok ma 3 klatki schodowe. Mieszkania w pierwszej (w sumie 14 lokali) są prawie ukończone. W drugiej klatce będzie 9 mieszkań, a w ostatniej - 6. Lokale w drugiej i trzeciej klatce będą oddane do użytku na przełomie roku. Przy budynku będą miejsca parkingowe, a w części podziemnej znajdą się 24 garaże. Teren jest ogrodzony i monitorowany. 

Tutaj też budują: Na Osowej Górze stawiają inteligentny budynek 

Elewacja Bursztynowej Rezydencji w kolorach bieli i brzoskwini nawiązuje do bursztynu. Okna wyglądają, jakby ich ramy były mahoniowe. Podobnie wygląda dach z ceramicznej dachówki. Balustrady balkonów są wykonane z połączenia szkła i polerowanej stali nierdzewnej. Blok ma także instalację gromadzącą wodę opadową, którą można wykorzystać np. do podlewania ogrodu. 

Ceny mieszkań zaczynają się od 3999 złotych za metr kwadratowy.

Autor: Katarzyna Piojda
8komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

praktycznie codziennie jeżdżę na osową i z osowej do centrum, oczywiście można przejechać w 10 min, ale chyba o 23 w nocy lub 4 nad ranem, są ogromne korki rano z osowej do centrum, a ok 15-17 dostać się na osową to masakra, gratuluję inteligencji w artykule
gumih, 08.07.2013, 19:38
10 min do centrum przy pomyślnych wiatrach chyba;) Ale lokalizacja bardzo przyjemna, zaciszna okolica, świeże leśne powietrze i bliziutko siłownia. Zobaczymy, czy na żywo też wypada tak zachęcająco :D
Lewandowski, 13.07.2013, 17:27
Faktycznie lokalizacja jest ok. Nie jest to też blokowisko, te dwadzieścia kilka mieszkań jest do przeżycia. Jak znam Osową Górę to Sępia jest boczną od Kolbego, zaraz na początku, blisko Grunwaldzkiej. Przyznam, elewacja jest w porządku.
tarko, 04.08.2013, 09:41
Byłem ostatnio z żoną i widziałem, ładny lesisty teren, oddalony około 50 metrów od drogi głównej, Żonie podobał się elegancki styl budynku oraz kolory elewacji, dobrze rozplanowane mieszkania na poddaszu, developer nie oszczędzał na materiałach, martwią mnie tylko komary z lasu ale zainwestowałbym w moskitiery :)
Molek, 08.08.2013, 22:19
Czekam na prezentację drugiej części budynku na stronie dewelopera. Na razie oferta dotyczy 14 a ma być 29. Też chciałbym zapoznać się z ofertą garaży. Bez samochodu ani rusz
tarko, 11.08.2013, 10:29
nikt nie pomyślał o największym minusie tej inwestycji, dookoła bloku jest mnóstwo domków jednorodzinnych czy to po tej samej czy też po przeciwnej stronie ulicy Kolbego, w trakcie zimy jak wszystkie domki zaczynają palić węglem, groszkiem, kaloszami itp. to w tej okolicy nie idzie normalnie oddychać. Zamieszkajcie tam a otworzyć okna nie będziecie mogli - tak samo jest w nowo wybudowanym kompleksie przy ulicy Biedronkowej - smród z kominów.
Stnisław, 03.09.2013, 08:36
Bez przesady, jest zupełnie normalnie o ile pamiętam ;) Nie wiem, jak na Biedronkowej, ale pod lasem na Osowej wcale tak nie daje. I nigdy nie odczułem dyskomfortu w mieszkaniu, a wcale nie mam jakiś super szczelnych nowoczesnych okien PCV. Może to dlatego, że rzadko kiedy przychodzi mi do głowy otwierać okna na oścież, kiedy na zewnątrz jest -10 - -20 stopni Celsjusza :D Fajnie, że porządne rzeczy zaczęły budować się w ostatnich latach na tej naszej Osowej.
Kowalkowski, 18.09.2013, 16:03
Nie polecam inwestycji deweloper obiecuje nie robi. Bardzo przecietna jakosc wykonania oraz jeszcze gorsza jakosc uzytych materiałów.
Gość, 29.05.2015, 07:25

Polecamy