Budowa domu i remont mieszkania. Porannego Targi Budowlane w piątek i sobotę

W piątek (2 czerwca) rozpoczną się dwudniowe Porannego Targi Budowlane. Impreza odbędzie się w Campusie Politechniki Białostockiej, która jest Partnerem targów.
 • Porannego Targi Budowlane w 2016 roku

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Porannego Targi Budowlane w czerwcu 2016 roku

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Targi budowlane organizowane przez Kurier Poranny

  Wojciech Wojtkielewicz
 • Stoisko wystawcy na Porannego Targach Budowlanych

  Wojciech Wojtkielewicz

Porannego Targi Budowlane to jedyna tego typu impreza w naszym regionie. Można wziąć w niej udział w piątek (2 czerwca) od godz. 12:00 do 19:00 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 17:00. 

W targach udział wezmą wystawcy z ofertami z różnych dziedzin związanych z budownictwem. Będzie można zapoznać się z materiałami budowlanymi, pokryciami dachowymi, produktami wykończeniowymi i malarskimi. Nie zabraknie też instalacji: wodnych czy gazowych. Do wzięcia udziału w Porannego Targach Budowlanych zapraszamy wszystkich, którzy planują lub już budują dom, ewentualnie myślą o remoncie. W jednym miejscu porównają różne oferty i będą mogli wybrać te najlepsze. 

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych. Zabawy i zajęcia dla najmłodszych odwiedzających będą nawiązywały do tematyki budowlanej i doskonale wpiszą się w Dzień Dziecka. 

Zapraszamy całe rodziny. Leroy Merlin przeprowadzi akcję „Dzieciaki Sadzeniaki".

 


Dzieciaki Sadzeniaki
Tak bawiły się dzieci, które odwiedziły poprzednią edycję targów.Fot. Wojciech Wojtkielewicz

 

Natomiast sieć Castorama przygotuje "Majsterkowo" – budowanie z drewna. Dodatkowo będzie można wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Legolandu w Berlinie! Nie zabraknie też dmuchanej zjeżdżalni, eurobungee i żyroskopu. 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Leroy Merlin oraz SABO STOBUD. Formularze do wypełnienia online dostępne są na stronie: Porannego Targi Budowlane - konkursy 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy