Białystok: ekspert od projektów domów na targach mieszkaniowych

Zapraszamy na Porannego Targi Mieszkaniowe i do odwiedzenia stoiska Regiodom. Impreza odbędzie się 8 i 9 września, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2 w sali NOT.
  • Projekt Bursztyn

    Jednorodzinny dom parterowy o nazwie Bursztyn. Ma prostą bryłę i prostą konstrukcję z dwuspadowym dachem. Dlatego jego budowa może być szybka,a eksploatacja po zamieszkaniu w nim tania.

    projekty.regiodom.pl

Osoby zainteresowane budową domu będą mogły na stoisku Regiodom skorzystać z pomocy eksperta. Doradca odpowie na każde pytanie dotyczące:

  • wyboru gotowego projektu domu, 
  • sprawdzenia zgodności wybranego projektu z założeniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy wydanej przez Urząd Miasta lub Gminy, 
  • zgodności wybranego projektu domu z parametrami działki budowlanej, 
  • informacji w zakresie formalności związanych z budową domu, 
  • omówienia możliwości wprowadzania zmian do gotowego projektu.

Na targach będzie również można zobaczyć gotowe projekty domów oraz garaży wolnostojących. Do Państwa dyspozycji będzie baza, która zawiera około 11 tysięcy projektów.

Zachęcamy do odwiedzenia wcześniej strony projekty.regiodom.pl. Przed wzięciem udziału w targach można wybrać na niej odpowiadający Państwu projekt domu i później zadać pytania naszemu doradcy. W wyborze projektu wymarzonego domu pomogą przygotowane wizualizacje elewacji oraz plany rozmieszczenia pomieszczeń. 

Polecamy projekty domów z poddaszem oraz parterowych. Są wśród nich domy całoroczne oraz letniskowe. Budynki projektowane są w różnych technologiach – od murowanej po szkieletową i w wielu stylach. Zachęcamy również do zapoznania się z projektami domów energooszczędnych. Mamy ich w swojej bazie około tysiąca. Najnowsze z serii Economic mają zwartą bryłę, prostą konstrukcję oraz dwuspadowy dach. Dzięki takim parametrom są tanie w budowie i w późniejszej eksploatacji.

 Projekt Tori III Economic – dom stworzony dla dwu- lub trzyosobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa wynosi 68,6 mkw.fot. Archipelag

 

Projekt domu ma ogromny wpływ na funkcjonalność budynku i jego dopasowanie do potrzeb Twoich i rodziny. Dlatego warto poświęcić więcej czasu na jego wybór i skorzystać z porad fachowca. Zapraszamy! 

Warto przeczytać: Przygotuj się do targów mieszkaniowych 

Autor: redakcja.regiodom
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Toż w takim domku za 50 tyś zł Polak mieszkac nie będzie i już.
jak dom to za Kredyt we Frankch płatny do śmierci
heniek, 06.09.2012, 12:32
podoba mi się ten projekt economic, prosty i myślę, że ładnie wyróżniałby się w większości Polskich miejscowości lub dzielnic z domkami jednorodzinnymi. Taki dach też fajny - widziałam ładnie wykonane domy z blachą na taki właśnie rąbek
Bodzia, 07.09.2012, 08:37