Apartamenty Branickiego. Luksus i wspaniała panorama miasta

Apartamenty Branickiego, ekskluzywny apartamentowiec powstaje w centrum Białegostoku, u zbiegu ulic Orzeszkowej i Branickiego.
Apartamenty Branickiego, Białystok
Apartamenty Branickiego, Białystok

fot. fot. Yuniversal Podlaski

Apartamenty Branickiego będą jednym z najnowocześniejszych budynków w województwie podlaskim. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewni między innymi ogrzewanie podłogowe, podwyższone sufity (do 2,8 m) i całodobowy monitoring nieruchomości. 

Inwestycja z widokiem na panoramę Białegostoku

Standardowe mieszkania w Apartamentach Branickiego będą miały od 30 do 50 m2. Oprócz nich w budynku będą także apartamenty o powierzchni od 50 do 180 m2

Uwagę zwraca nowoczesna architektura i niepowtarzalna bryła budynku. Biorąc pod uwagę, że apartamentowiec będzie miał ponad 40 metrów wysokości, z jego górnych pięter będzie rozciągała się panorama Białegostoku. Apartamenty powstają w samym centrum, w pobliżu Pałacu Branickich, urzędów i galerii handlowych.

Budynek będzie dozorowany i wyposażony w całodobowy monitoring. Jego mieszkańcy będą mogli korzystać z salonu odnowy biologicznej i fitness clubu.

Obiekt budowany jest przez Yuniversal Podlaski (współwłaściciela spółki Belveder Podlaski). 

Autor: Kurier Poranny
15komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (15)

Bardzo dobrze,ze powstaje taki obiekt powstaje.Ciekawia mnie ceny takich mieszkan.
szunaj, 21.07.2011, 09:10
zibi, 21.07.2011, 10:19
w sąsiedztwie stanowisko badań akustycznych stacji kontroli pojazdów oraz dymiące kominy domu mieszkalnego i gołębnik
goosia, 21.07.2011, 14:55
Bardzo ciekawa architektura może się podobać nowoczesnym i ceniącym komfort ludziom. Nie zabraknie jednak głosów rdzennych wieśniaków że coś tam jest nie tak jak wyobrażają sobie u nich w gospodarstwie. Oby więcej tego rodzaju obiektów by Białystok mógł wyjść z zaścianka!
roni, 21.07.2011, 09:18
Ciekawy obiekt, niezły przepych elegancji, club fitnes mieszkańcom ! Zobaczymy jak będzie wyglądał w rzeczywistości a nie na wizualizacji - oby nie wsadzili płytek ceramicznych na elewację zamiast granitu. Ale co z planowaną budową stacji benzynowej nieopodal słyszałem że jest uchylona decyzja o pozwoleniu na budowę.
Aster, 21.07.2011, 09:26
cena to jakieś przegięcie w stosunku do zarobków w Białymstoku.
qqqq, 21.07.2011, 09:28
1. Ciekawa jestem, czy został już rozwiązany problem z ziemią, na której staje blok. Ponoć sprzedana nielegalnie, bez wiedzy i zgody jednego ze spadkobierców właścicieli.
2. Obok będzie stacja z paliwem.
Ja bym nie ryzykowała zakupu w takim miejscu.
sąsiadka, 21.07.2011, 09:31
Ziemię ma spółka z wpisem do ksiąg wieczystych bez zastrzeżeń !
Co do budowy stacji paliw decyzja o pozwoleniu na budowę jest uchylona a swoją drogą w wielu miastach jest rzeczą normalną iż w centrum są małe stacje benzynowe obok miejsc mieszkalnych.
moro, 21.07.2011, 09:49
P, 21.07.2011, 10:03
Apartamenty o wys. 2,80 m i pow. 30÷50 m2 ? Ludzie nie piszcie bajek. Dział marketingu dewelopera proszę o nie zabieranie głosu
zibi, 21.07.2011, 10:17
Sam nie pisz bajek i czytaj ze zrozumieniem zanim coś skrytykujesz. Chociaż to reklama to wyraźnie piszą, że do 50 m2 to mieszkania a od 50 do 180 m2 apartamenty. Dodam tylko , że nie mam nic wspólnego z deweloperem tylko nie lubię wiecznych malkontentów, którym nic się nie podoba i każdy temat jest dobry, żeby wylać swoje żale na świat.
Merit, 21.07.2011, 17:27
cienizną zawiało!
skoro taki "wspaniały" ten nowy budynek, to jaki jest cel jego reklamy???
"redaktory" znów się popisały:(
zdaje się, ze cieniutko coś ze sprzedażą mieszkań...
czytacz, 21.07.2011, 10:19
w przeciwnym razie manipulujcie ludźmi, twierdząc, że artykuł, którego celem jest jedynie wywarcie wpływu na odbiorców, to artykuł rzetelny!
EWA, 21.07.2011, 12:23
PRZESTANCIE ROBIC LUDZIOM WODE Z MOZGU I NAPEDZAC BIZNES DEWELOPEROM!
gfgfhdfh, 21.07.2011, 14:08