Apartamentowiec otoczony zielenią w centrum Kielc

Nowoczesny apartamentowiec z dużymi, przeszklonymi powierzchniami powstanie przy ulicy Śniadeckich. Zaprojektowano w nim 36 mieszkań.
 • Wizualizacja apartamentowca Villa Calma

  Apartamentowiec ma być gotowy pod koniec 2017 roku. Ceny mieszkań w tej inwestycji będą sięgać maksymalnie 5600 złotych za metr kwadratowy.

  materiały inwestora
 • Villa Calma to apartamentowiec w Kielcach

  W najbliższym sąsiedztwie nowego apartamentowca powstanie zielony dziedziniec i plac zabaw.

  materiały inwestora
 • Villa Calma

  materiały inwestora
 • Villa Calma w Kielcach

  materiały inwestora
 • W centrum Kielc stanie Villa Calma

  materiały inwestora
 • Kielce, wizualizacja Willi Calma przy ul. Śniadeckich

  materiały inwestora

Villa Calma, tak będzie się nazywał nowy budynek. Powstanie on przy ulicy Śniadeckich 23, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Prostą.
– Cechują go starannie zaprojektowane, funkcjonalne mieszkania z dużymi oknami i balkonami. Powstanie 36 apartamentów o powierzchniach od 26 do 77 metrów kwadratowych – informuje Magdalena Kubas doradca do spraw nieruchomości w spółce LUXIMO, która zajmuje się sprzedażą mieszkań. – Takie metraże stanowią odpowiedź na różnorodne potrzeby potencjalnych mieszkańców. W budynku przewidziano windę i garaż podziemny. Projektanci proponują nowoczesny układ pomieszczeń z otwartą kuchnią oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami, co zapewni maksymalną funkcjonalność.

– Przyszli lokatorzy mają możliwość modyfikowania projektu według własnych potrzeb. Nasz architekt doradzi na przykład, jak usytuować ściany działowe czy rozłożyć instalację wewnętrzną.

Dowiedz sięLepszy otwarty czy zamknięty rachunek powierniczy przy kupnie mieszkania deweloperskiego

Budynek będzie miał trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Na podwórku znajdzie się plac zabaw dla dzieci i zielony dziedziniec. Budynek będzie ogrodzony i w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wyjazd do budynku zaprojektowano od strony ulicy Śniadeckich. Budowa bloku rozpocznie się w drugim kwartale tego roku, a zakończenie jest zaplanowane w pod koniec 2017 roku.

Cena metra kwadratowego mieszkania nie przekroczy 5 tysięcy 600 złotych.

– Mieszkańcy Villi Cama będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień śródmiejskiej infrastrukturą Kielc i jednocześnie cieszyć się bliskością natury – zapewnia.
Inwestorem jest kielecka spółka SGŻ Inwestycje.

Warto przeczytać: Jak wygląda polski rynek kredytów hipotecznych po wprowadzeniu podatku bankowego  

Autor: redakcja Echo Dnia
6komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (6)

te wizualizacje to o dupe potuc,jak każdy deweloper-trawka dookoła,przestrzeń.
He jaka trawka jaka przestrzeń??następny blok wrzucony w plombe
mmm, 10.03.2016, 19:55
Słusznie kolega pisze. Wizualizacje bez sensu, nawet jakimś cudem widać budynek Akademii Świętokrzyskiej co jest kompletną bzdurą. I na dodatek graniczy ta plomba z tymi alkoholikami, których mamy po drugiej stronie serdecznie dosyć. Za cholerę bym tu nie kupił sobie mieszkania za niemałe pieniądze.
vis a vis, 03.06.2016, 15:32
Ta wizualizacja to jakies oszustwo. Z tyłu widac budynek Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, a po bokach budynki z ulicy Zeromskiego kolo bazarow. Na Snideckich tam gdzie planuja ta pląbę wstawic jest bardzo wąsko a na sąsiadujacych działkach kamienice praktycznie w lini granicy działki. Jak to powstanie będzie okno w okno. Nie kupił bym tam mieszkania, jeszcze kolo Policji - pewnie w nocy o ciszy mozna zapomnieć.
kielczanin, 24.06.2016, 13:43
nie dosc ze obok Policja to bezposrednio za jest przytulisko sw. brata Alberta. A developer pisze ze to lokalizacja w ciszy, spokoju, otoczona drzewami, a to dobre! Ten developer ponoc tez jakis podejrzany.
anonim, 25.06.2016, 08:45
Ta społka budowlana "developerska" powstała dokladnie rok temu, czyli nie maja doswiadczenia, kapitał społki to liczba z trzema zerami, czyli jak ludzie wpłacą na mieszkania to dopiero zaczną budowac, albo nie zaczną tylko ogłaszą upadlość spółki ...
PG, 14.07.2016, 11:58
Bardzo ciekawa architektura, lokalizacja atrakcyjna, myslę że jedna z lepszych inwestycji w Kielcach. Ja bym kupił
Mojecki, 15.05.2017, 22:25