4 Design Days o rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa

Tagi:
4 DESIGN DAYS to wydarzenie związane z projektowaniem oraz rynkiem nieruchomości. Odbędzie się ono w dniach 11-14 lutego w Katowicach.
  • MCK w Katowicach

    Na 4 DESIGN DAYS zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach (MCK). Zdaniem organizatorów wydarzenia design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach.

    Grupa PTWP

Zapraszamy na spotkanie czołowych architektów i projektantów, a także przedstawicieli producentów i firm usługowych oraz deweloperów. Odbędzie się ono od 11 do 14 lutego 2016 roku w Katowicach. 4 DESIGN DAYS będzie okazją do dyskusji o najnowszych trendach i inspiracjach w światowym designie i architekturze. Podczas czterech dni odbędą się liczne imprezy, w tym rozdanie nagród dla branży. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kilkanaście stref targowych.

4 DESIGN DAYS dla profesjonalistów to prezentacje, panele dyskusyjne poświęcone trendom i kierunkom rozwoju architektury i wzornictwa przemysłowego. Jednym z zagadnień będzie próba odpowiedzi na pytanie o sposób pokonania barier ograniczających rozwój polskiego designu młodego pokolenia, aby mógł dorównać bardziej rozwiniętym rynkom krajów Europy Zachodniej i Północnej. Odbędą się także debaty o wizji miasta przyszłości, rewitalizacji przestrzeni miejskiej i budowaniu piękna wspólnej przestrzeni.

4 DESIGN DAYS dla każdego to prezentacja użytecznych i designerskich produktów, które podbijają światowe rynki lub wciąż czekając na odkrycie. Zostanie przedstawiona oferta innowacyjnego wyposażenia i technologii, odbędą się też warsztaty ARCHI KIDS dedykowane dzieciom.
Wydarzeniami towarzyszącymi 4 DESIGN DAYS będą Property Forum Katowice – regionalne spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych oraz Housemarket Forum Silesia 2016 – konferencja poświęcona śląskiemu rynkowi mieszkaniowemu. Obu konferencjom towarzyszyć będzie wręczenie nagród branżowych.

Wydarzenie odbędzie się w miejscu, które stało się już ikoną designu – to Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK). Rewitalizowane tereny pokopalniane to obecnie Strefa Kultury, którą, poza MCK tworzą tworzą Muzeum Śląskie oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia (NOSPR). Strefa Kultury jest symbolem przemian stolicy Górnego Śląska. W dniach 11-14 lutego Katowice staną się także stolicą architektury i designu.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.4dd.pl. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy