Palniki kuchenki gazowej

Osoby wykorzystujące gaz do ogrzewania mieszkań, podgrzewania wody użytkowej i gotowania od kwietnia zapłacą wyższe rachunki. URE zatwierdził podwyżki cen tego paliwa.
Palniki kuchenki gazowej
fot. mconnors
  • Palniki kuchenki gazowej
Dodaj komentarz

Komentarze (22)

kupując w sklepach w ilościach większych (hurtowych) płaci się mniej w Polsce kto zużywa więcej gazu płaci najdrożej
pozdrawiam władze
opolanin, 16.03.2012, 19:29
I tak właśnie jest. Są 3 stawki, zależnie od zużycia gazu.
rzeszowianin, 17.03.2012, 16:07
ostatni raz tak niska cena gazu była 10 lat temu jak również w roku 98 i 94
nazwisko_lrfyy, 18.03.2012, 22:15
Kłania się ekologiczne podejście do tematu zmniejszenia emisji CO2 przez obecny rząd.Osoby zużywające duże ilości gazu np.do celów grzewczych winny płacić znacznie niższą cenę za zakup większej ilości towaru a ponadto winni być objęci wysoką ok.30-50% ulgą ekologiczną.Biedni ludzie w coraz większej masie będą palić czym popadnie a w większości śmieciami i różNXPRGnymi świństwami.Podnoszenie cen na wszystko tylko by łatać na bieżąco dziurę budżetową nie ma nic wspólnego z prawidłową polityką gospodarczą a już na pewno nie jest to kapitalizm.
to ja , 17.03.2012, 00:30
Po podwyżce stan licznika jest ustalany przez komputer licząc średnie żuzycie.Kiedyś podałem na piśmie stan rzeczywisty, i tak nie wzięto tergo pod uwage.
., 17.03.2012, 14:10
Oto rządy PO i Donalda Tuska !!!! I chcą żeby w Polsce było EURO ??? A ja się pytam po co ..??? żeby ludzie zeszli całkiem na dziady ...??? A do tego inflacja bardzo wzrośnie !!!
Janusz, 17.03.2012, 17:01
Dopóki w naszym kraju będą rządzić stare komuchy i żydzi nic się nie zmieni!!!!
Wkurzony, 17.03.2012, 17:48
Najdroższy gaz w UE jest w Polsce dzięki Pawlaczkowi , który podpisał umowę z Gazpromem- Tymoszenko za to samo siedzi - Walduś liczy kasiorę i się śmieje ze zwolenników PSL-u.
Darek l., 17.03.2012, 21:23
A Żydzi, którzy Polską rządzą - to starzy czy młodzi? Uściślij, nie każ mi żyć w niepewności!
zdziwiony, 18.03.2012, 15:33
Ryży musi zrobić putinowi loda i wtedy cena gazu będzie mniejsza,więc do dzieła gwiazdo !
donald, 17.03.2012, 20:50
już ustalamy pańskie dane adresowe. zapukamy do drzwi
Odpowiedni Organ, 20.03.2012, 12:24
Jak to się dzieje,że UE zapowiada obniżkę cen gazu dla Europy o 10proc.a w Polsce wprost przeciwnie,cenę gazu się podnosi?I drugie pytanie do hipokrytów rządowych:jaka jest wasza dbałość o ekologię,o której tak dużo trąbicie,jeżeli ograniczanie zużycia gazu wskutek wysokich cen,jest tego zaprzeczeniem!
Kasjer, 17.03.2012, 22:01
Kilkanaście lat temu dostałem dofinasowanie do założenia ogrzewania gazowego i likwidacji kotłowni weglowej. Już od 2 lat odchodzę od ogrzewania gazowego na rzecz węglowego, trocin i nnych palących sie substancji. Czyli zaczynamy się cofac w rozwoju. Niedługo podwyższą ceny energi elektrycznej i wrócimy do lamp naftowych. Pozdrawiam rząd tuska. Precz z eurokołchozem.
Ha, 18.03.2012, 09:37
Dokładnie tak! Za zainstalowanie kotła wielofunkcyjnego dostałem odpis od kosztów remontu. Z tym opałem, co pod rękę wpadnie - byłbym ostrożny. Rząd wpadnie na prosty pomysł - pokaż opał i kwity na niego. Nie ma - kara. Ostatecznie koszty ogrzewania - czy gaz, węgiel czy ekotrociny - są do siebie podobne. Oszczędza ten, co wycina jakieś "bezpańskie" drzewa. A tych jest coraz mniej.
zdziwiony, 18.03.2012, 15:39
krawężnik, 18.03.2012, 10:38
zdecydowanie wygrało u was wybory :) a to znacie ??? Siostra z Londynu dzwoni do brata.
- Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać?
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Zacznij od złej.
- Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł,musiałem sprzedać samochód, bo benzyna po 6zł, zrezygnowałem z internetu, bo nie chce być inwigilowany, babcia umarła bo nie miała na leki,teraz musimy wziąć kredyt aby ją pochować, sąsiad się powiesił po stracie pracy,zamknęli szkołę .
Ania nie chodzi do szkoły bo nie mamy pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy nie PiS !
z Rzeszowa, 18.03.2012, 12:04
Powaliło ich już do końca... Już teraz rachunki ponad 1000 zł banda oszustów i złodziei:/
haha, 18.03.2012, 12:19
proszę o jeszcze i dziękuję pawlaczkowi za dobrze przeprowadzone negocjacje w sprawie cen gazu. Czas pomyśleć nad nieekologicznym źródle ciepła. Pier...ę ekologie za 1000zł w zimowe miesiące.
synonimeksynonimek, 18.03.2012, 12:56
Kowalski, 19.03.2012, 00:41
...wszyscy wiemy, że to złodziejska banda nami rządzi. Jak długo jeszcze pozwolimy sobą pomiatać???
Krzyś, 20.03.2012, 09:08
no i co?podwyzki cen gazu?polacy jako narod sa skloceni pokrzycza pokrzycza i tak dalej beda szli jak woly na rzez.niczego nie zmienicie tylko pokrzyczycie ferment sie zrobi a nic nie zmienicie- kiedys madrze powiedzial Bismarck o polakach= po co podbijac polakow dajcie im sie rzadzic samym sami sie pozabijaja=tak to wlasnie wyglada .tusk rzadzi teraz jak minie jego kadencja wie ze nie wygra juz wcale uscielil sobie gniazdko jako europosel i dalej jak reszta zlodzieji polskich poslow bedzie olewalistotne sprawy dla polakow byle kasa leciala tak to wszystko wyglada .nowe wybory?kogo wybrac jaka partie to zaraz cos ukradnie przekreci nowa awantura i matactwo nowi ludzie zmiana wart przy korycie narod widzi krzyczy a karawana dalej jedzie choc psy szczekaja i niech mi ktos zarzuci ze nie mamracji pozdrawiam wszystkich ktorym nie jest obca sprawa nas wszystkich i zabieraja chocby glos w tej sprawie