Licytacja lokalu mieszkalnego za długi

Zadłużenie jest prawie takie, jak wartość lokum? Takie mieszkanie może być zlicytowane. To coraz częste przypadki.
Licytacja lokalu mieszkalnego za długi
W większości spółdzielni dochodzi do kilku licytacji w roku. fot. holder
  • Licytacja lokalu mieszkalnego za długi
Dodaj komentarz

Komentarze (14)

ten idiota kaczka narozdawał nie swoje mieszkania, mieszkania , które zostały zbudowane wysiłkiem całego narodu !! rozdał komu?? róznym pijakom, nierobom, sr.jącym pod siebie leniom, seryjnie produkującym bahory !!
najpierw należałoby wyeksmitować tego cymbała kaczkę, prostlo na śmietnik !!
borzobohata krasieńska, 12.03.2012, 13:33
Uwazam, ze napewno trzeba nauczyc te osobe szacunku dla jakiejkolwiek osoby ludzkiej,ale kto zechce miec kontakt z TAKIM!!!!! prostakiem co pisze TAKIE proste zdania.Pozdrawiam cie w imieniu madrej KACZKI.
roszkowska, 12.03.2012, 17:25
Z całym szacunkiem.. ale 6 razy przeczytałem ten post i dalej nic nie rozumiem...
wiem tylko... że wypowiedział się ktoś z elektoratu Platformy Obywatelskiej..
KACZUSZKA, 12.03.2012, 21:53
Za te mieszkania trzeba było zapłacić-uzbierać wkład mieszkaniowy oprocentowany dziadowskimi stawkami - czekało się 15 lat i w razie potrzeby uzupełnić wkład do wymaganej wysokości.Cały naród budował kopalnie ,huty CPN-y ,gorzelnie, elektrownie których pracownicy dostali akcje nawet po 80 000.Ci ,którzy również na to pracowali, a nie byli zatrudnieni w takich firmach obeszli się figą z makiem. UZUPEŁNIJ WIEDZĘ NP. O KREDYTACH GIERKOWSKICH DLA ROLNIKÓW A PÓŻNIEJ SIĘ WYPOWIADAJ.
Tadek, 13.03.2012, 08:41
WIDAĆ PO TREŚCI ŻE JAK BYLEŚ MAŁY SPADŁEŚ Z NOCNICZKA NA GŁOWĘ, URAZ POZOSTAŁ NA LECZENIE ZA PÓŻNO ,TYLKO ZAMKNIĘCIE DO KOŃCA W TWORKACH., ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.
manio, 14.03.2012, 14:21
Ty gnojku nie odstawiaj psycholu tabletek bo szkoda twoich bachorów które bedą ziajały nienawiścia tak jak ty z małej napisałem ty bo nie zaslugujesz psi pasztecie na więcej i nie podskakuj bo Cię namierzę heheh.
Janosik, 14.03.2012, 19:32
Kaczka to mały pikuś, w UE to dopiero dziwaki tam miliony emigrantów z całego świata zjeżdża i dostają (wynajmują) mieszkania.
Jak by się stamtąd wszelka emigracja wyprowadziła to całe dzielnice stały by puste, tak puste jak w główce komentatora o nicku "eksmisje"
zors', 15.03.2012, 07:19
mam mieszkanie własnościowe /posiadam akt notarialny/-jestem bezrobotna.
czynsz płacę nieregularnie -jak mam. Na jakiej podstawie mogą mnie zlicytować
kowalski, 13.03.2012, 08:02
demokracja kowalski , demokracja - PRL-u już nie ma
nie płacisz nie mieszkasz, nie jesz nieżyjesz
babajaga, 15.03.2012, 08:11
Średnia wartość mieszkania oscyluje wokół 100 tys. zł, to jak można myśleć o zlicytowaniu kogoś kto zalega 5 tys. zł. W żadnym sądzie to nie przejdzie.
Przy takim zadłużeniu kieruje się sprawę do komornika.
Kolejny artykuł wymierzony przeciwko spółdzielniom mieszkaniowym. Mieszkam we wspólnocie (60 mieszkań) powstałej po wyodrębnieniu ze spółdzielni i to co u nas w tej wspólnocie się wyprawia przechodzi ludzkie wyobrażenia - opłaty cały czas rosną, mamy poważny problem z niepłacącymi sąsiadami i zarządcami-lichwiarzami. Nie popełnijcie tego błędu co my - wspólnoty to jedno wielkie nieporozumienie.
Nowak, 13.03.2012, 17:10
Rozumiem: nierób nie płaci czynszu, nie pracuje - bo mu się nie chce. Takiemu eksmisja i git. Ale masa ludzi płaci regularnie i ciężko im związać koniec z końcem dzięki genialnym posunięciom pejsatego Donalda. Okrada ludzi w biały dzień. Podwyższa podatki, zabiera ulgi, likwiduje szkoły i rozwala każdy resort. Pieje przy tym peany o kryzysie i zaciskaniu pasa. Lata sobie na koszt nas wszystkich służbowym samolocikiem pobiegać w weekendy nad morze. Potem wraca koło południa w poniedziałek i dalej pitoli brednie o ciężkiej pracy. Zwolennicy PO - rozliczcie swojego wodza a potem wypominajcie Kaczce to i owo.
Z, 13.03.2012, 21:31
Nie rozumiem takiego gadania. Przecież powszechnie wiadomo że politycy to jedna wielka banda złodziei. Czy to z prawa , czy z lewa. Po co więc takie gadanie. Tusk to, Kaczyński tamto. Może trzeba zacząć w końcu myśleć, a nie jak barany biegać do urn co 4 lata. Co to za wybór? Czy będzie was okradał ten czy tamten. Co za różnica?
Benedyk, 13.03.2012, 23:45
babajaga, 15.03.2012, 08:16
Dlaczego karany jestem podwyżkami czynszu? Dlaczego płacę za meneli w mojej klatce schodowej? Dlaczego płacę za zniszczone drzwi wejściowe? Dla niepłacących jest to darmocha, której się nie szanuje, tak jak i nas płacących. Jak długo jeszcze będę płacił za nie swoje? Kiedy skończy się ta niesprawiedliwość?
aa, 14.03.2012, 12:55