Drewniany domek letniskowy nad jeziorem

Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup nieruchomości wypoczynkowej, która bardzo często zlokalizowana jest w miejscowości turystycznej lub jej najbliższych okolicach.
Drewniany domek letniskowy nad jeziorem
fot. mconnors
  • Drewniany domek letniskowy nad jeziorem
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

taki domek to moje marzenie. czy ktos mogly podzielic sie ze mna wiedza, jak to osiagnac. ile kosztuje wybudowanie domku letniskowego ok 60 m2 z drewna?
ech, 02.06.2011, 18:52
Kończe budowę drewnianego domu nad jeziorem. Mimo, że to dom drewniany, może być użytkowany całorocznie. Najdroższa była infrastruktura: studnia, atestowane szambo, kanalizacja. Większość prac wykonałem sam. Domek o pow. użytkowej 70 m kw. wyniósł ponad 150.000 zł. to i tak tylko trochę ponad 2000 zł/ m kw. A ile frajdy.
radon, 03.06.2011, 09:00
z balika nie z szalówki ok 100 tys.
Anonim, 03.06.2011, 14:04
polecam gotowe domy np firmy danmar , albo zakup starego domu na wsi i remont jak zrobiłam ja. teraz każdą wolną chwilę spędzamy z rodziną poza miastem.
Anonim, 04.06.2011, 16:31
"W związku z tym w ciągu najbliższych lat można spodziewać się wzrostu cen nieruchomości gruntowych w miejscowościach wypoczynkowych." Oczywiście, wszyscy mają już "apartamenty". Teraz dla każdego nadchodzi czas na domy letniskowe, jeden nad morzem, drugi w górach, a trzeci na Mazurach ...
Piotrek, 02.06.2011, 22:53
Mam do sprzedania domki letniskowe 3 szt na działce 1086m2.Domki są wynajmowane.Więcej Nieruchomości Interhouse Koszalin
Anonim, 04.06.2011, 20:43
Mam 5 arów z dostępem do jeziora, przyczepę kampingową z 1986 kupioną 4 lata temu za 8 kafli, przytarganą spod Koszalina. Ma 8 m długości, salonik, sypialnię, kuchnię z lodówką, zlewem i kuchenką, i łazienkę z eko-kibelkiem. Wodę noszę z jeziora do mycia i zmywania - mam mały 16 m pomościk:-), i domek z serduszkiem wykonany przez miejscowego złotą rączkę za 1200zyli. Jedynie ogrodzenie - siatka i słupki wykonałem sam. I posadziłem drzewka. Działka jest rolna, więc nie planuję budowy - na razie. Przez 4 lata były 2 włamy do pustej przyczepy. Nic nie było, to nic nie ukradli. A jeżdzę tam w każdy wolny weekend. Do najbliższego gospodarstwa mam 130m. Bociany latają. Świerszcze cykają. 5 km doSejn. 4 km do Gib. RAJ! Ludzie, po co Wam domy nad jeziorami. Przecież się tam niep rzeprowadzicie na zawsze. Pomyślcie, jak można taniej. I bliżej natury. Życzę każdemu takich wczasów, jakie mam ja.
Anonim, 09.06.2011, 22:06
mam pytanie - chce kupić 30 arów rolnych z linią brzgową jeziora na mazurach.
nie ma planu, nie ma szans na warunki zabudowy, do tego to teren krajobrazowy.
co moge postawic? czy przyczepe kempingowa moge postawic bez problemu? a co z szambem?
Anonim, 03.07.2011, 20:26