Brutalna eksmisja komornicza (WIDEO)

Ośmioosobowa rodzina z Krakowa, musiała opuścić swój dom.
  • Tak wyglądała eksmisja w Krakowie

    x-news/tvn24
  • Tak wyglądała eksmisja w Krakowie

    x-news/tvn24
  • Tak wyglądała eksmisja w Krakowie

    x-news/tvn24

Eksmisja była spowodowana przejęciem działki od gminy, ze względu na przebudowę ulic Lema z aleją Jana Pawła II. Jednak cena odszkodowania proponowana przez miasto była trzykrotnie niższa niż rynkowa.

Zobacz: Eksmisja komornicza - tak to wygląda 

źródło: x-news/tvn24

Pomimo trzech lat protestów prowadzonych przez rodzinę doszło do eksmisji komorniczej. Musiała interweniować policja, ponieważ na miejscu pojawiło się wielu protestujących krzyczących "Gestapo". Pojawiły się również aluzje do zajęcia Krymu przez Rosję. Drzwi wejściowe zostały wyważone młotem, po czym policja siłą wyciągnęła mieszkańców. Konieczna była też interwencja pogotowia. 

Autor: Zuza Gunia
17komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (17)

Macie swoje Państwo Prawa,trzykrotnie zaniżona cena.Ludzie dla nich to szmaty ścierwa ot POLSKI KAPITALIZM kto za KOMUNY był tak TRAKTOWANY NIKT!!!!!!
hój lasocki, 07.04.2014, 14:47
Moja babcie wyprowadzala Milicja z jej domu a za dzialke o powierzchni 8 tys m2 z domem mieszkalnym w centrum miasta na ulicy Masarskiej dostala rornowartosc okolo 4 miesiecznych zarobkow robotnika na WSK ktore wplacila MRN na konto w banku. Obecnie ziemia w tym miejscu kosztuje po 200 tysiecy za ar.
ruskowsianin, 08.04.2014, 10:17
Państwo bezprawia, gdzie rząd ma wszystkich w doopie. Banda złodziei za nasze pieniadze pławi sie w luksusach i funduje nam podwyżki cen ! Już niedługo wybory i skończy się ta bajka PO
tusc2, 07.04.2014, 18:16
NO ZROBMY Z TA BANDA CO TRZEBA MOZE TAKA MALA UKRAINE
GARY NITA , 08.04.2014, 17:22
Komentarz został usunięty.
No i mamy demokrację,jak się nie podoba na zieloną wyspę.Przecież prawdziwi Polacy tu nie są potrzebni,to już się robi kraj żydów.A tak na poważnie to mieszkańcy krakowa powinni wejść do ratusza i wyj.... ć wszystkich urzędasów.Istnieje przepis o odpowiedzialności urzędników,no,ale tylko na papierze,bo złodzieje sobie krzywdy nie robią.Co na to wielki rudy kibic?panujący nam donek?pewnie pogrywa w piłkę i nie wie o czymś takim.du....mu nie zawracają.po to ma sługusów
Piotrowicz, 07.04.2014, 18:46
Komentarz został usunięty.
Do dupy z taką wolnością i demokracją. Za to mamy warcholstwo i rozpasanie urzędnicze oraz brak odpowiedzialności z ich strony.Jak widzę takie rzeczy to zastanawiam się czy Brunon K.nie miał racji .
Jankoś, 07.04.2014, 19:46
spartolily ustawe wywlaszczeniowa i teraz roznego rodzaju urzednicy naginaja prawo zanizajac bezkarnie wartosc dzialek ... Donald Tusk oczywiscie problemu nie widzi, czy wy gamonie nie potraficie nic zrobic porzadnie ?
olo, 07.04.2014, 19:54
NORMALNY facet, który wiedział co ze złoddziejską bolszewicką hołotą należało zrobić. Sami dobrowolnie od koryta nie odejdą. Badania należą się milicjantom , tzw. prokuratorom i tzw. sędziom oraz rządzącym nami zdrajcom i złodziejom. A zaraz po nich szybkie procesy i wykonywane od ręki kary. Nie inaczej. Proszę spojrzeć ilu ban.dytów, nierobów i pasożytów społecznych w milicyjnych mundurach, bierze udział w tym napadzie na uczciwych ludzi. Oni przyszli tam z prawomocnym wyrokiem w ręku, wydanym przez jakiegoś ban.dytę w sędziowskiej todze.
Leonard Borowski, 09.04.2014, 07:58
Do takich celów wykorzystuje się teraz POlicję! A gdyby tam mieszkał jakiś sku#wiel z PO to odszkodowanie sięgnęłoby spokojnie 4 mln zł albo wógóle by typa nie ruszyli. Szary Polak do dla władzy śmieć. Macie swojego Tfuska, Zadowoleni? Tak duży dom w centrum Krakowa i 1 mln 400 tys? Śmiechu warte pejsata hołoto!
Z, 07.04.2014, 20:05
jak sie tego nie rozumie to takie są skutki jak w Krakowie
aagaj, 07.04.2014, 22:47
Wystarczy poczytać o losie wywłaszczonych pod Autostrady...... Wyceny z sufitu i pieniądze od lat nie powypłacane - bo sprawy w trakcie h..... wie czego
gość, 08.04.2014, 09:11
Policja nie powinna przyjmowac takich rozkazow.... badzcie ludzmi dla ludzi a nie zwierzetami
Daniel, 08.04.2014, 10:06
A wystarczy zapłacić cenę rynkową +30% a już na pewną tzw.odtworzeniową co przy milionowych kosztach byle drogi nie jest propozycją wygórowaną.Ci ludzie nie chcieli więcej niż im się należało-dziwi mnie brak kandydatów do parlamentu UE bo to dobra kampania by była.Czy każdy musi nienawidzić to państwo,czy nie można tak po ludzku uczciwie bez przekrętów?
to ja, 08.04.2014, 11:14
JESTEM ZA GRANICA I NAPEWNO ZROBIE Z TEGO UZYTEK
GARY NITA , 08.04.2014, 17:24
nikt nic nie pisze o rzeczoznawcy, o adwokacie, o negocjacjach? dlaczego?
w taki sposob zalatwia sie takie sprawy, no, ale trzeba tez zaplacic.
macie swoich poslow, dlaczego nikt sie do nich nie zwraca?
wydaje mi sie, ze nie wszystko zostalo napisane w tej sprawie.
x, 08.04.2014, 13:02