Wycinarka z uniwersalnym adapterem: GOP 250 CE Multi-Cutter

Urządzenie może wykonywać gładkie cięcia, blisko powierzchni i w trudno dostępnych miejscach. Przeznaczone jest zarówno dla fachowców, jak i weekendowych majsterkowiczów.
  • Bosch Multi-Cutter GOP 250 CE

    Ze względu na małe rozmiary, wycinarka Boscha może się sprawdzić w trudno dostępnych miejscach.

    Bosch

Pierwszy widoczny minus wycinarki, to brak zasilania akumulatorowego. Urządzenie wyposażono za to w silnik o mocy 250 W. Jego pracę kontroluje system Bosch Constant Electronic, który ma zapewnić stałą prędkość obrotową, niezależnie od obciążenia i tempa pracy.

Narzędzie typu multi-cutter przyda się przy wykańczaniu wnętrz i adaptacji pomieszczeń. Może ciąć, piłować, szlifować i usuwać pozostałości materiałów, np. starych izolacji. Wycinarka ma bardzo mały obwód rękojeści. Z kolei ruch oscylacyjny zamontowanych akcesoriów umożliwia precyzyjne przyłożenie narzędzia i cięcie bez wyszczerbiania powierzchni.

Wycinarkę wyposażono w opcję wstępnego wyboru prędkości obrotowej. Dzięki temu możemy dopasować tempo pracy do stosowanego osprzętu i obrabianego materiału. Zintegrowana tulejka kabla ma zapobiegać przerwaniu przewodu sieciowego.

Multi-Cutter ma uniwersalny adapter. To oznacza, że nie jesteśmy skazani na dedykowane końcówki firmy Bosch. Możemy z powodzeniem stosować końcówki innych producentów. 

Autor: Jacek Szydłowski
0komentarzy