Warsztatowa lampa diodowa do prac w garażu

Słabe światło żarówki lub też nieporęczne lampy, które uparcie zmieniają swoje położenie są utrapieniem amatorów majsterkowania, którzy lubią pracować w garażu.
  • Lampka z diodami LED do prac w garażu i warsztacie

    Lampka z diodami LED to urządzenie przeznaczone do ułatwienia prac w garażu i warsztacie samochodowym.

    Lange Łukaszuk

Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe ma 44 diody (36+8). Promieniują one mocnym, zimnym światłem, dzięki któremu można łatwiej rozróżnić kontury przedmiotów w porównaniu ze światłem ciepłym. Diody LED są bardzo długo sprawne. Ich żywotność to ok. 10 000 godzin. Po dwugodzinnym ładowaniu akumulatora możemy pracować z lampą bez przerwy przez 6–8 godzin.

Funkcjonalna budowa lampy diodowej

Urządzenie ma wygodną rękojeść, pokrytą antypoślizgowym materiałem. Na czole lampy są specjalne diody, które przydają się do oświetlania trudno dostępnych miejsc, takich jak wszelkiego rodzaju wnęki czy szczeliny.

Na lampie jest obrotowy hak, który pozwala na przymocowanie jej w wybranym miejscu. Ułatwia to nam oświetlenie powierzchni, na której aktualnie pracujemy. Klasa szczelności IP54 zapewnia, że lampa nie zostanie uszkodzona poprzez zachlapanie wodą lub przedostanie się do wnętrza urządzenia pyłu. 
Warsztatowa lampa diodowa AS42415 to wydatek rzędu 169,00 zł netto.

Autor: redakcja.regiodom
Współpraca: Lange Łukaszuk
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

czy Panowie mogą podpiwedzieć, czy to dobry pomysł na prezent? mąż lubi przesiadywać w garażu i grzebać w samochodzie - tylko czy taka lampka faktycznie coś daje?
żona, 07.12.2011, 17:03
Komentarz został usunięty.
garażu i tam sie grzebie w samochodzie ! Takie grzebanie w autku w garażu jest niebezpieczne, a skoro cały czas sie grzebie to auto jest zabytkowe/to dobrze/, auto to złom/trzeba coś zrobic ze złomem.
Proponuje by mąż grzebał sie w domu , spacer, kino. A lampę możesz dać mu.
Bogdan, 24.01.2012, 08:05