Szlifierka kątowa do szybkiego cięcia i szlifowania materiałów

Model KG750 wyposażony jest w tarczę o średnicy 115 mm. Szlifierka kątowa przeznaczona jest do usuwania rdzy, obcinania łbów śrub, cięcia i szlifowania płytek ceramicznych.
 • Szlifierka kątowa KG750 marki Black & Decker

  Jednym z zastosowań szlifierki kątowej jest cięcie płytek ceramicznych.

  Black & Decker
 • Szlifierka kątowa KG750 marki Black & Decker

  Black & Decker
 • Szlifierka kątowa KG750 marki Black & Decker

  Black & Decker

Szlifierka kątowa KG750 marki Black & Decker napędzana jest silnikiem o mocy 750 W, który rozpędza wrzeciono szlifierki do 11 000 obr./min.

Zobacz również: Szlifierka kątowa w domowym warsztacie. Jaki model wybrać 

Tarcza szlifierska schowana jest pod metalową osłoną zamocowaną do kołnierza głowicy. Dzięki temu użytkownik jest chroniony przed iskrami powstającymi w wyniku tarcia. Zmiana położenia osłony odbywa się za pomocą jednego przycisku i nie wymaga stosowania żadnych akcesoriów (np. kluczy). Dodatkowa rękojeść boczna regulowana w trzech pozycjach umożliwia dobre sterowanie narzędziem. Elektronarzędzie wyposażone jest w funkcję blokady wrzeciona (wyposażonego w śrubę mocującą M14), która pozwala na szybką i łatwą wymianę tarcz. Mały obwód korpusu szlifierki kątowej pozwala na pewny chwyt i łatwe operowanie nią, zaś niski profil przekładni – na pracę w miejscach trudno dostępnych.

Obudowa szlifierki została wykonana z aluminium, które zapewnia bardzo dobre odprowadzanie ciepła i dużą wytrzymałość. Szczelny włącznik zapobiega dostawaniu się pyłu do wnętrza elektronarzędzia, co również przedłuża jego żywotność.

Autor: mk
Współpraca: Black & Decker
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Ile kosztuje taka reklama, jestem zainteresowany.Firma Majster.
Majster, 06.04.2011, 14:27
witam serdecznie,
to jedynie informacja o nowym produkcie na rynku

mk

mk, 10.05.2011, 12:30
The genius store cllaed, they're running out of you.
Eel, 27.11.2011, 04:26