Radarowy detektor rur i instalacji znajdujących się w ścianie

Detektorem radarowym można wykryć znajdujące się w ścianach obiekty, takie jak przewody elektryczne, rury wodociągowe czy drewniane konstrukcje.
  • Radarowy detektor obiektów znajdujących się w ścianie

    Detektor pokazuje wyniki pomiarów za pomocą sygnalizacji świetlnej. Zaświecenie się diody zielonej mówi o tym, że w ścianie nie ma „obcych” obiektów. Pojawienie się żółtego światła oznacza konieczność przesunięcia detektora, żeby umożliwić ponowne zbadanie podłoża. Natomiast dioda czerwona sygnalizuje obecność obiektu. W przypadku wykrycia przewodu pod napięciem czerwona dioda na urządzaniu miga i emitowany jest sygnał dźwiękowy o dużej częstotliwości. Dodatkowo na wyświetlaczu wyświetla się też ostrzeżenie.

    Bosch

Detektor radarowy Bosch D-tect 120 Professional jest bardzo prosty w obsłudze. Urządzenie ma pięć przycisków: włącznik, po jednym przycisku do ustawiania trybów pracy (Sucha zabudowa, Uniwersalny i Beton) oraz przycisk do włączania i wyłączania sygnału dźwiękowego. Żeby skorzystać z detektora należy stwierdzić, z jakiego materiału wykonana jest ściana i wybrać tryb pracy urządzenia. 

Urządzenie służy do wykrywania znajdujących się w ścianach rury wodociągowych z tworzywa sztucznego, metali żelaznych i nieżelaznych, konstrukcji drewnianych, przewodów elektrycznych i innych kabli. Maksymalna głębokość detekcji wynosi 12 centymetrów. 

Autor: redakcja.regiodom
4komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (4)

Ostrzegam wszystkich przed firmą Filea i jej właścicielem Bolesławem Filasem.
Jest to pijak , oszust, złodziej. Jeśli trzeba podam namiary do Inwestorów których oszukał. Ma na sobie mnóstwo wyroków komorniczych, sprawy w sądzie o kradzież itd.
Wykonawca, 28.10.2014, 17:49
Potwierdzam mojego Przedmówcę. Jest to oszust wzbudzający zaufanie dzięki swojej siostrze żonie ( ścierce Jerzego Kaczana - właściciela firmy kan ) . Dla zainteresowanych mogę podać równiez firmy które oszukał . Między innymi Akcess Białystok, Marek Zalesko-Klimatyzacje, Meble metalowe wasilków, Constans Hajnówka, itd,
Paweł , 17.07.2016, 23:48
ja was chuj/e do sądu podam wy qrvy
Filas, 12.01.2019, 00:55
Tylko jaki to ma związek z artykułem?
Nieudolne atakowanie konkurencji, które nawet teoretycznie nie jest związane z omawianym tematem?
Artur, 26.11.2019, 21:26