Nóż składany FatMax z chowanym ostrzem

Wykonywanie czynności remontowych, wykończeniowych i ogrodniczych bez użycia noża jest rzadkością. Majsterkowiczom polecamy noże składane.
  • Nóż składany FatMax z chowanym ostrzem

    Wymiana ostrzy w FatMax jest prosta.

    Stanley
  • Nóż składany FatMax z chowanym ostrzem

    Nóż ma innowacyjną konstrukcję, która umożliwia otwarcie narzędzia jedynie przy użyciu kciuka.

    Stanley

Docinanie tapety czy obcinanie przewodów to zadania, przy których liczy się przede wszystkim precyzja cięcia, bezpieczeństwo oraz niezawodność narzędzia. Do wykonywania tego typu prac stosuje się noże. Stanley wprowadził do oferty nóż składany z serii FatMax wyposażony w chowane ostrze.

Nóż składany o numerze katalogowym 10-825 jest poręczny i prosty w obsłudze. Jego konstrukcja umożliwia otwarcie samym kciukiem. Wystarczy lekko docisnąć i popchnąć ostrze, a narzędzie jest gotowe do pracy. Równie łatwo składa się nóż, który po zamknięciu można schować do kieszeni bez obawy, że się otworzy.

Narzędzie jest niewielkie i lekkie, dzięki czemu nie przeszkadza i zawsze można je mieć pod ręką. W obudowie znajduje się trwały i praktyczny zaczep do noszenia noża przy pasku. Obudowa jest dostosowana do kształtu ręki. Gumowe wkładki zapobiegają przed wysunięciem się narzędzia z dłoni.
Ostrza zapasowe (trapezowe) umieszczone są w specjalnym zasobniku znajdującym się w uchwycie noża, dzięki czemu nie trzeba nosić oddzielnego pojemnika na zamienniki. Wymiana ostrza nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wystarczy przycisnąć i przesunąć do przodu spust blokady ostrza, podnieść zatrzask i wsunąć nowy element. Ostrze jest stabilne dzięki zastosowanej w nożach śrubie zaciskowej, która unieruchamia je podczas pracy.

Polecamy również: Noże, nożyki i ostrza pomocne przy pracach domowych 

Sugerowana cena detaliczna noża składanego wynosi 48 złotych. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy