Jak zaplanować remont mieszkania?

Każdy musi coś kiedyś wyremontować. I wtedy zaczyna się horror. Nagle okazuje się, że na wymarzoną wannę trzeba czekać miesiąc, ekipa remontowa się ociąga, a nowy żyrandol spadł prosto na świeżo polakierowany parkiet.
  • Jak zaplanować remont mieszkania?

    123RF

Jak zachować zimną krew i nie dać się zwariować podczas remontu? Dekoratorka wnętrz Ewa Mierzejewska i majsterkowicz Wiesław Skiba radzą, jak odnaleźć się w remontowym chaosie. Na czym można, a na czym nie należy oszczędzać? 

Zobacz też: Ile kosztuje remont mieszkania 


Od czego zacząć planowanie remontu? 


Autor: Dzień Dobry TVN/x-news
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Przede wszystkim warto wybrać odpowiednie materiały. Osobiście polecam np. polską firmę Kosbud. Robią naprawdę dobre produkty, wysokie jakościowo, a nie zawyżają bezsensownie cen.
Janek67, 12.09.2017, 10:33
Komentarz został usunięty.
Nie rozumiem dlaczego TVN wybiera takich ludzi jako "specjalistow" w danej dziedzinie i pozwala im na wypowiedzi ośmieszające innych ludzi. Fakt, żyjemy w czasach, w których albo nie dysponujemy taką ilością czasu, żeby szybko wykończyć mieszkanie czy dom, albo po prostu się nam nie chce w to bawić i dlatego decydujemy się na ekipę remontową. To nie znaczy, że nie poradzimy sobie z drobną pomocą przy wykończeniach. Niektóre prace typu instalacja elektryczna wymagają nieco znajomości - tu się zgodzę, ale proszę oszczędzić sobie komentarzy tego typu - że przeciętny polak może sobie jedynie dobrać firanki i na tym się kończy jego rola.
Pani mówiąca o kwocie 200zł więcej z ekipą? To chyba miał być żart, ale bardzo nieudany. Wykańczając samemu mieszkanie ok 50m2 oszczędzamy ok. 25tyś zł.
Samrobieremont, 27.12.2017, 13:45
Komentarz został usunięty.
Komentarz został usunięty.