Elektronarzędzie Uneo Maxx dla pasjonatów prac domowych

Urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: młota udarowo-obrotowego, wiertarki i wkrętarki. Elektronarzędzie przeznaczone jest dla użytkowników, którzy regularnie i intensywnie zajmują się pracami w domu i ogrodzie.
 • Zastosowniae elektronarzędzia Bosch Uneo Maxx

  Urządzenie jest lekkie - wraz z akumulatorem waży 1,4 kg, dlatego praca z nim nawet w mało wygodnej pozycji - z podniesionymi rękoma - nie stanowi problemu.

  Robert Bosch Sp. z o.o.
 • Zastosowniae elektronarzędzia Bosch Uneo Maxx

  Uneo Maxx jest częścią systemu narzędzi akumulatorowych 18 V „Power4All”.

  Robert Bosch Sp. z o.o.
 • Bosch Uneo Maxx

  Model Uneo Maxx łączy w sobie trzy funkcje: wiercenie z udarem, wiercenie i wkręcanie. Wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy, który nie rozładowuje się samoczynnie. Ponadto nie wykazuje efektu pamięci: można go w każdej chwili doładować, nie ryzykując obniżenia pojemności.

  Robert Bosch Sp. z o.o.

Model Uneo Maxx różni się od poprzedniego modelu Uneo mocniejszym, wymiennym akumulatorem o dłuższym czasie pracy. Jest wyposażony również w szybszą ładowarkę. 

Narzędzie akumulatorowe spełnia trzy funkcje: wierci z udarem, bez udaru oraz wkręca. Pneumatyczny mechanizm udarowy pozwala wiercić w betonie otwory do średnicy 10 mm. Wystarczy zmienić położenie przełącznika, by młot udarowo-obrotowy zmienił się w wiertarkę lub wkrętarkę. Chcąc wykonać popularne prace, chociażby powieszenie lampy, montaż szafek kuchennych czy montaż mebli, użytkownik nie musi zmieniać narzędzi, lecz jedynie osprzęt – np. z wierteł na końcówki wkręcające. W urządzeniu zastosowano System SDS-Quick do sprawnej wymiany osprzętu.

Bezprzewodowe urządzenie zasilane jest wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 18 V. Na jednym cyklu ładowania akumulatora można wywiercić ok. 20 otworów o średnicy 10 mm w betonie lub 120 otworów o tej samej średnicy w drewnie. Pojemność akumulatora wystarcza na wkręcenie maks. 130 wkrętów (5 x 60 mm). W wyposażeniu standardowym znajduje się 1-godzinna ładowarka.

Rękojeść urządzenia pokryta jest miękką okładziną Softgrip. Pracę z narzędziem ułatwia również dioda oświetlenie miejsca pracy.

Wyposażenie standardowe obejmuje:

 • 1-godzinną ładowarkę,
 • akumulator,
 • 2 wiertła do kamienia (6 i 8 mm),
 • 2 uniwersalne wiertła do drewna i metalu (5 i 6 mm),
 • 4 długie końcówki wkręcające różnego typu.
Dane techniczne
Napięcie/pojemność akumulatora  18 V/1,5 Ah 
Maks. średnica wiercenia w betonie [mm]  10
Maks. średnica wiercenia w stali [mm] 8
Maks. średnica wiercenia w drewnie [mm] 10
Maks. średnica wkrętów [mm] 6
Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr./min] 0–900
Częstotliwość uradów [1/min] 0–5000 
Energia pojedynczego udaru [J] 0,6
Masa z akumulatorem [kg] 1,4
Autor: mk
Współpraca: Robert Bosch Sp. z o.o.
0komentarzy