Jak nie stracić na remoncie mieszkania komunalnego (WIDEO)

Pani Grażyna wyremontowała mieszkanie komunalne, które teraz ma być zburzone. Czy w wyniku błędu urzędnika straci kilkadziesiąt tysięcy, które zainwestowała w mieszkanie?
  • Wyremontowane mieszkanie komunalne

    Dzień Dobry TVN/x-news
  • Budynek z mieszkaniami komunalnymi

    Dzień Dobry TVN/x-news
  • Mieszkanie komunalne przed remontem

    Dzień Dobry TVN/x-news

Grażyna Skoczylas dostała od miasta mieszkanie komunalne. Przy podpisywaniu umowy nie została poinformowana o tym, że kamienica będzie wyburzona. Pani Grażyna za kilkadziesiąt tysięcy złotych wyremontowała mieszkanie i wtedy dowiedziała się, że budynek zostanie rozebrany. Przepraszam, to jest błąd urzędnika takie słowa pani Grażyna usłyszała od prezydenta miasta.


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy włożonych w remont mieszkania komunalnego? Sprawę wyjaśnia adwokat Luka Szaranowicz. 


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Dowiedz się: Jakich błędów unikać przy zakupie mieszkania 

Autor: redakcja.regiodom
8komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (8)

i to dobra wiadomość, tylko przyklasnąć " fachowcom" z gminy
ag, 09.12.2014, 18:03
Przykra sprawa ale mnie zastanawia jak osoba, którą stać na remont mieszkania za kilkadziesiąt tysięcy złotych, dostaje mieszkanie komunalne, opłacane częściowo z podatków? :>
bobibo, 09.12.2014, 19:10
widocznie nie pali,nie pije i nie posiada samochodu.Ale mamy takich urzędników jakich sobie wybraliśmy.
Karol, 09.12.2014, 21:04
Coś się uwali albo zabrudzi każe malować i naprawiać bo Mi sie n a l e ż y..... A Takim Frajerom współczuję co inwestuja W NIE SWOJE !!!!!
Henio Z, 10.12.2014, 10:17
żyjącą na cudzy koszt i gówno ci się należy. Ciesz się śmieciu że to państwo jest tak głupie i niewydolne bo powinieneś żyć pod chmurką i jeszcze za to płacić. Pewnie pracować też ci się nie chce- MOPS wyżywi?
gladki, 10.12.2014, 11:36
A okna nieszczelne.Do MOPSu podanie o wymiane trza pisać.... już 20 lat proszę przyjdzcie pomalujcie okno, uszczelijcie.
No i wzieło i wygniło, a i brudne ochydne oknoa do wymiany.......Pomóżcie Dobre Ludzie biednemu w potrzebie. To niech kto przyjdzie okna umyje....
Henio Z, 10.12.2014, 13:05
Z całym szacunkiem - ale ta Pani to jest jakaś inteligentna inaczej!
"Nie otrzymała informacji, że kamienica będzie zburzona" - a czy otrzymała informację, że kamienica NIE BĘDZIE zburzona?
Kto przy zdrowych zmysłach inwestuje w cudzą własność bez konsultacji z właścicielem? A w trakcie takich konsultacji następują uzgodnienia co do zakresu i warunków inwestycji (remontu), uzgodnienia co do ewentualnego partycypowania w nim właściciela, uzyskania przez inwestora ulg i upustów w czynszu w zamian za podniesienie standardu lokalu, gwarancji najmu etc etc.
Znam to z autopsji, bo przećwiczyłem to zagadnienie ze znakomitym skutkiem - ale do wszystkiego trzeba zabierać się z głową.
Tymczasem ta Pani...
Gdybym był zwolennikiem teorii spiskowej - orzekłbym, że to zamierzone działanie mające na celu próbę wymuszenia od właściciela określonych korzyści.
Nie jestem jednak zwolennikiem tej teorii - widzę więc jedynie totalną głupotę inwestora...
komunalny, 09.12.2014, 21:01
Komunałki to zwykle stare trupy.....ponadto przeważnie ich stan to totalna dewastacja i generalnie to obiekty wyburzeniowe.....Więc inwestowanie pieniędzy w takie Cos to wyrzucanie w błoto
Henio Z, 10.12.2014, 10:20