Kolejna eksmisja za długi w Stargardzie. Za późno zdecydował się negocjować

Mężczyzna za późno zdecydował się negocjować
  • Kolejna eksmisja za długi w Stargardzie. Za późno zdecydował się negocjować

    Pan Andrzej musiał opuścić mieszkanie przy ul. Łokietka. Zrobił to dobrowolnie

    GDP

Pan Andrzej, stargardzianin z ul. Łokietka, opuścił mieszkanie dobrowolnie. Policja, która asystowała komornikowi i pracownikom Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego nie musiała interweniować.

Zobacz również; Kto nie zapłaci czynszu, ten szybko wyląduje w schronisku? 

– Czynsz za to mieszkanie nie był płacony od 2005 roku – mówią pracownicy Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społeczniego. – Najemca nie odbierał korespondencji, a wysłaliśmy sporo pism. Dopiero dzień przed planowaną eksmisją pojawił się i oznajmił, że chce negocjować sprawę spłaty zadłużenia. Było już jednak za późno. W tej sytuacji pozostaje mu przeprowadzka do pomieszczenia tymczasowego.

56-latek tłumaczy, że przebywał za granicą, gdzie z czasem stracił pracę i był na zasiłku. Po śmierci jego matki w mieszkaniu przebywała kobieta.

– Melina się tu zrobiła – opowiada pan Andrzej. – A ona była tu zameldowana. Był problem, żeby się jej stąd pozbyć. W końcu ją wymeldowano. Nie było mnie w kraju i nie mogłem odbierać korespondencji. Wyrok o eksmisję też odbył się zaocznie.

Opuszczone mieszkanie przy ul. Łokietka po remoncie zostanie przydzielone kolejnym najemcom według listy oczekujących. 

Autor: GDP
10komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (10)

Rok nie płacenia i wypad na ulice bez litości!! inni na głowie stają żeby płacić regularnie a takie gnidy za darmo mieszkają po 5-7 lat duzo ludzi nie ma mieszkań i chetnie od takiego barana przejmie mieszkanie i ureguluje część zaległosci byle tylko mieć gdzi mieszkać
nygi, 14.05.2012, 12:53
to zycze tobie aby kiedys podwineła sie tobie noga i nie mial na czynsz przez rok i zebys zrobił wypad na ulice bez litosci... Zastanów sie czasem co piszesz
x, 14.05.2012, 13:01
WolF, 15.05.2012, 07:57
chlopcze -za mlody jestes na tego typu komentarze bos nie przezyl jeszcze biedy ,ktora widzisz a nie zauwazasz.dzis masz dobrze ,a jutro moze byc odwrotnie i moze ktos inny tak opisac ciebie jak ty tego czlowieka -wiec zastanow sie chloptasiu co i o kim piszesz!
gregorius, 29.10.2012, 11:50
w normalnym kraju można mieszkać bez płacenia czynszu 2 tygodnie!! po tym czasie, przychodzi ekipa rosłych, barczystych i wio !! delikwent tylko turla się po schodach, a paczuszki fruwaja przez okno!! tak jest np. w australii, miasto Gladstone, stan Queensland, gdzie mieszkałem 8 lat!! w polsce mozna mieszkać 20 nawet 30 lat bez płacenia za czynsz , prąd itd. dlatego, gdy dyskusja schodzi na temat tego, że w polsce pensje są niskie, to odpowiedź jest jedna: zrównają się z tymi na zachodzie, gdy kraj stanie się normalny i za to co się używa trzeba będzie płacić!!
wiadro, 14.05.2012, 14:25
weś wyjć wyjć bo trujesz , najlepiej do kobylnica koło miastka powiat słupski woj pomorskie wyjć bo zatruwasz.
michał syn witolda dziada henia, 14.05.2012, 22:01
Nie kazdy po prostu lekcewazy placenie czynszu, ludzie w tym kraju jest kryzys od 30 lat to co tu sie dziwic ludzie nie placa regularnie latami!!! A ty baranie co sie wychlaasz z Australia wez pod uwage ze tamtejsze pensje sa nieporownywalnie wieksze od naszych i ludzi stac na to zeby bezproblemowo sie utrzymac!!!
komornik, 14.05.2012, 18:09
to tylko u nas tak jest ...ale mozna starac sie o dotacje i nie doprowadzac do takiego dlugu
witek, 14.05.2012, 19:13
co wy porównujecie Australię do Polski u nas jest bieda pracy niema mieszkań niema a pracować trzeba do 67 lat a nie dość ze do tego ale i za marne pieniądze dlaczego młodzież nie wyjdzie na ulice do od nich zależy dajcie więcej wypłaty to inne będzie życie ludzie przynajmniej nie będą palić w piecu normalnie a nie gąbką starą albo ciuchami a potem się dziwią ze nie mają gdzie mieszkac jak mieszkanie spalone
johny, 14.05.2012, 22:12
I bardzo dobrze czas najwyższy że wzieli się za tych co nie płacą dość że dostają mieszkanie za darmo to jeszcze czynszu nie płacą to ja musiałam harować aby kupić mieszkanie bo nikt mi nie dał za darmo czynsz tez muszę opłacać a tu od 2005 nie płacił i nagle negocjacji chciał żenada!!!!
GOŚĆ, 16.05.2012, 18:13