Zestaw do własnoręcznego dekorowania ozdób świątecznych

Zobacz zestaw narzędzi do dekorowania, który pomoże stworzyć wyjątkowe ozdoby świąteczne. Urządzenie to przyda się też każdemu majsterkowiczowi po świętach.
  • Zestaw do dekorowania Dremel VersaTip

    Praktyczny zestaw w świątecznym wydaniu.

    Dremel

W zestawie są elementy niezbędne do zrobienia drewnianych gwiazdek. Taka świąteczna dekoracja może zawisnąć w oknie i na choince, bądź być podkładką pod szklanki na świątecznym stole.

Jak stworzyć świąteczną dekorację?

Wystarczy samodzielnie ozdobić jeden z dostarczonych gotowych szablonów. Jeśli masz ochotę na coś kolorowego i błyszczącego, możesz użyć pudru do embossingu w kolorach złotym, srebrnym i czerwonym. Wystarczy posypać nim powierzchnie zaznaczone wcześniej specjalnym długopisem do embossingu (emboss pen), strzepać nadmiar pudru, a resztę roztopić używając palnika Dremel VersaTip. Po ostygnięciu gwiazda jest gotowa.Możesz też dodać błyszczące elementy np. dołączone do zestawu cekiny.

Można też zrobić wypalane wzory. Łatwo i szybko wykona się je końcówką VersaTip do wypalania w drewnie.

A co zrobić z zestawem po świętach?

To wielofunkcyjne urządzenie przyda się wszystkim majsterkowiczom, zwłaszcza przy pracach wymagających precyzji. Urządzenie będzie pomocne przy lutowaniu, topieniu, cięciu na gorąco, spawaniu i wypalaniu. Gazowy palnik ma wymienne końcówki, które znajdują się w zestawie. Dlatego można w prosty sposób przechodzić od jednej czynności do drugiej.

Zestaw narzędzi do dekorowania kosztuje około 240 złotych. 

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy