Montaż biokominka w mieszkaniu (WIDEO)

Biokominek może być wolnostojący lub też do za montowania na ścianie, zarówno domu, jak i w mieszkaniu. Zobacz, jak zamontować biokominek na ścianie.
  • Biokominek w mieszkaniu

    Biokominek jest alternatywnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby cieszyć się blaskiem i ciepłem ognia z kominka choć nie mają instalacji kominowej.

    Dzień Dobry TVN/x-news

Gdy za oknem chłód i deszcz, wiele z nas marzy o spędzaniu wieczorów przy kominku. Jednak mieszkając w bloku nie możemy sobie pozwolić na tradycyjny kominek rozpalany drewnem. Dla tych wszystkich majsterkowicz Wiesław Skiba pokazuje, jak zamontować biokominek i jak z niego korzystać. Biokominek  ma tę zaletę, że możemy go ustawić lub zamontować niemal w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu.

 Dowiedz sięCzy warto mieć biokominek 

Zobacz montaż biokominka oraz sposób jego działania

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Pamiętajmy, że z biokominkami trzeba obchodzić się ostrożnie, podobnie jak z innymi urządzeniami emitującymi ogień. Przeczytaj również: 5 kroków do bezpiecznego użytkowania biokominków

Autor: redakcja.regiodom
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Czy każdy biokominek można wstawić do domu? Ktoś wie? Ja mam taki stojący kupiony z sklepu z meblami ogrodowymi ze strony https://ogrodolandia.pl Biokominek ogrdowy mogę włączyć w salonie?
Pietruszewska, 10.10.2017, 19:41
błędny montaż, ponieważ owy "fachowiec" zapomniał przymocować dolny uchwyt między ścianą a biokominkiem. Tym samym pomijając go biokominek nie wisi pionowo.
e-biokominki.pl, 22.09.2018, 13:33