Kamienne ścieżki w ogrodzie

Ogród to nie tylko zadbane i zdrowe rośliny, ale funkcjonalne i trwałe ścieżki. Projektując je możemy wybierać z szerokiej gamy produktów: od kostek brukowych, przez te z naturalnego kamienia, po oryginalny kamień ciosany, a nawet drewno.
 • Ścieżka z kamienia ciosanego

  Płyty z kamienia ciosanego wygladają, jakby były wykonane z prawdziwego piaskowca.

  Bruk-Bet
 • Placyk w kształcie koła

  Placyk w kształcie koła

  Bruk-Bet
 • Duże płyty ciosane

  Ścieżka ogrodowa z dużych płyt ciosanych

  Bruk-Bet

Aby ścieżki były efektowne i sprawiały wrażenie pokrytej piaskowcem można wykorzystać płyty Kamienia Ciosanego Realit firmy Bruk-Bet. Wyglądające niczym naturalny kamienny materiał płyty cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

W porównaniu do piaskowca, płyty kamienia ciosanego są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i łatwiejsze w utrzymaniu. Dzięki zróżnicowanym kształtom i rozmiarom, a także ciekawym elementom wykończeniowym, z powodzeniem można wykorzystać płyty do stworzenia nietypowych aranżacji, np. w kształcie koła.
Równie dobrze wygladają jako samodzielny element małej architektury ogrodowej – wyłożony nimi niewielki, pojedynczy placyk nada wdzięku całemu ogrodowi i będzie stanowił idealne miejsce np. do grillowania.
W ofercie producenta są także materiały do murków, okładzin ściennych czy obrzegowań, w tym kamienie dekoracyjne, palisady, stopnie schodowe czy zadaszenia murków. 

Autor: Anita Koszałkowska
Współpraca: Bruk-Bet
0komentarzy