Pułapka na myszy do humanitarnego pozbywania się gryzoni

Tagi:
Pułapka na myszy marki Mjölner została opracowana i wyprodukowana w Szwecji. Urządzenie jest zatwierdzone przez tamtejszy Urząd Ochrony Przyrody.
  • Pułapka na myszy

    Mechanizm pułapki wyzwala się tylko poprzez uniesienie pokrywy, dlatego można na nią bezpiecznie nadepnąć.

    Jula

Najczęściej używane pułapki na myszy to deseczki lub metalowe płytki z prostym mechanizmem sprężynowym. Gryzonia zwabia się małą porcją jedzenie, np. sera, chleba albo masła orzechowego. Konstrukcja pułapki ma zabijać mysz przez uszkodzenie rdzenia kręgowego, zmiażdżenie jej głowy lub klatki piersiowej. Jednak często mysz nie zdycha od razu. 

Chcesz tępić myszy w sposób humanitarny i ekologiczny? Możesz wykorzystać urządzenie o innej konstrukcji. Aby pułapka Mjölner zadziałała mysz musi stanąć przednimi łapkami na
płytce przed miską z przynętą. Pułapka nigdy się nie przesuwa i nie chybia, powodując tylko obrażenia gryzonia. Urządzenie wyposażone jest w pałąk uderzeniowy z blokadą, która zabezpiecza przed niezamierzonym zamknięciem się pułapki. Dzięki temu jest ona bezpieczna dla dzieci, zwierząt domowych i ptaków. Pułapka wyzwala się tylko, gdy pokrywa się uniesie, dlatego nastąpienie na nią nie jest niebezpieczne.

Cena takiej pułapki to ok. 11 zł.

Dowiedz się: Jak wytępić myszy w domu

Autor: redakcja.regiodom
0komentarzy