Kabina z głębokim brodzikiem

Pytanie to pojawia się najczęściej przy urządzaniu nowej lub remoncie starej łazienki. Aby znaleźć dobre rozwiązanie, trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy: rozmiar łazienki, upodobania domowników oraz ich wiek.
Kabina z głębokim brodzikiem
Kabina z głębokim brodzikiem umożliwi kąpiel dziecka fot. ewk
  • Wizualizacja wnętrza małej łazienki
  • Kabina z głębokim brodzikiem
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

Unikajcie taniego chińskiego badziewia z casto obi leroja i praktikera. Kabiny full wypas, wyglądają w miarę dobrze, ale tanie nietrwałe materiały są po prostu NIEBEZPIECZNE dla użytkowników. Pękające szkło i ściany, które mogą poranić Was lub Wasze dzieci. Nie wspomnę już o serwisie bo ten NIE ISTNIEJE. Jak coś się zepsuje to czekacie i czekacie. Zanim kupicie sprawdźcie np w opiniach użytkowników w sieci - np forum muratora.
ChinCzyk, 16.04.2012, 13:36
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Niedawno zamontowałam u siebie w domu kabinę prysznicową tego typu za 1000 zł. Po montażu i opiniach hydraulika nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała. Pomijam fakt, iż wąż prysznicowy urwał się po 2 prysznicach i wcześniejszych próbach szczelności, syfon nie został zamontowany gdyż jakością przypominał plastikowe kubeczki na kawę i hydraulik od razu odradził jego montaż. Także skończyło się na wymianie prawie wszystkich elementów w sklepie z hydrauliką. Taniej i lepiej skompletować wszystkie elementy prysznica osobno w odpowiedniej jakości a cena wyjdzie podobna.
Leo, 20.09.2012, 23:53
TRAGEDIA, POTWIERDZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!TANDETA! NIC NIE PASUJE,TRZEBA PRZERABIAC OTWORY, SRUBY DO KITU, TRZEBA NOWE MONTOWAĆ, WSZYSTKO SIĘ WYGINA ŻADNEJ STABILIZACJA ,.TO ZAGRAŻA BEZPIECZEŃSTWU!!!!!!!!!!!!!!!!!
ULO, 04.01.2013, 12:23