Montaż kabiny prysznicowej bez widocznych śrub i wkrętów

System Fixpro służy do montażu wybranych kabin prysznicowych i parawanów nawannowych firmy Aquaform. Technologia ta pozwala wyeliminować śruby widoczne od wewnątrz kabiny.
  • Kabina prysznicowa zamontowana z użyciem systemu Fixpro

    Kabina prysznicowa zamontowana z użyciem systemu Fixpro

    Aquaform

Brak nieestetycznych wkrętów od wewnątrz kabiny prysznicowej sprawia, że nie osadza się w tych miejscach kamień i bakterie. Szacowany czas potrzebny do przeprowadzenia montażu kabiny prysznicowej lub parawanu tym systemem to 30 minut. 

Montaż kabiny natryskowej z użyciem systememu Fixpro

  1. Profil przyścienny przykręca się do ściany za pomocą 4 wkrętów. Następnie z profilu przyściennego usuwa się czerwoną folię zabezpieczającą specjalną taśmę, do której przykleimy szybę.
  2. Szybę kabiny prysznicowej spryskaną wcześniej płynem Fixpro Liquid nastawiamy tak, żeby szkło uzyskało właściwą pozycję na całej długości w profilu przyściennym.
  3. Gdy ustawimy szybę w odpowiednim położeniu, blokujemy ją profilem dociskającym, otrzymując trwałe połączenie szyby z profilem. 

W ofercie producenta znajdują się obecnie 2 modele kabin Solitare i kabina Soul, oraz 1 model parawanu nawannowego Horizon z profilem szybkiego montażu Fixpro. 

Autor: mk
Współpraca: Aquaform
3komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (3)

bo później w artykule używane jest słowo "prysznicowa", ale chyba taki poważny dziennik nie robiłby takich literówek w nagłówku, więc proszę o wyjaśnienie - nazwa pochodzi od proszku do czegoś?
Anonim, 13.07.2011, 10:09
"poważny dziennik(...)" ponieważ link ze strony nowin, uzupełnienie(poprawka): powinno być "poważny serwis informacyjny".
Anonim, 13.07.2011, 10:14
dziękuję za zwrócenie uwagi na błąd - został poprawiony

mk

mk, 13.07.2011, 23:13

Polecamy