Biokominek zamontowany na ścianie

Kominki opalane biopaliwem to nowość na polskim rynku. Biokominki są alternatywnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby cieszyć się ciepłem i blaskiem ognia mimo braku w mieszkaniu instalacji kominowej.
Biokominek zamontowany na ścianie
Biokominek zamontowany na ścianie fot. chanticofire.pl
  • Biokominek zamontowany na ścianie
  • Biokominek
Dodaj komentarz

Komentarze (7)

Z tego co widzę to jest to reklama a nie poradnik.
Do minusów należy liczyć:
realne niebezpieczeństwo zapłon, substancja paląca to etanol którego opary się palą. W Niemczech było wiele nieszczęść związanych z tymi "kominkami".
Trudno to coś zgasić jak się rozgrzeje.
Wystarczy szturchnąć, przewrócić i pożar nie do opanowania.
Straż pożarna odradza takie "kominki'.
A firmy ubezpieczeniowe nie wypłacają odszkodowania z pożarów uznając wypadki za "nierozmyślne podpalenie".
Do domów z małymi dziećmi, zwierzętami nie polecam.
Zainteresowany, 02.01.2012, 15:50
serio
trafny komentarz
tresciwy, scisly
bez dogryzan, wszystko jak na tacy
chlopie ! dzieki taki jak ty wciaz wierze w internet :)
eh, 02.01.2012, 19:19
jeżeli ktoś nie miał nieszczęścia w domu to może sobie kupić ,,biokominek,,
wojtus, 02.01.2012, 19:21
xxx, 03.01.2012, 08:52
Komentarze pokazuje, że konkurencja nie śpi i zgrzyta zębami w obawie o nowoczesne ,całkowicie bezpieczne biokominki.Tylko idioci mogliby uwierzyć w te przestrogi.Dzieci ,zwierzęta i wszyscy żyjący w domu mogą to śmiało wdychać i spać spokojnie.Tysiące osób na całym świecie już dawno to robi nawet w Niemczech.Przypadki bywają wszędzie ale jak ktoś ma pecha to palec w nosie połamie.Nastała nowa era ,chcecie czy nie ..to się nazywa postęp!!!Jaka jakość produktu takie są efekty uboczne ,przestroga może jedynie iść do taniochy , która się pojawia w supermarketach i tylko z nazwy przypomina te nowatorskie urządzenie.Pozdrawiam wszystkich przyszłych posiadaczy i tych , którzy już mają wielką radość z płomieni ognia w zakątku swego mieszkania.
Decort, 03.01.2012, 13:32
Każdy kominek będzie bezpieczny tylko wtedy gdy będzie podłączony do odpowiedniego przewodu dymowego i będzie w salonie wentylacja , a przyszły jego użytkownik postara się o terminowe kontrole przewodów których dokonują
Zakłady Kominiarskie
Dori, 21.01.2012, 10:18
Sęk w tym, że biokominki nie potrzebują podłączenia do jakishkolwiek przewodów kominowych ani dodatkowych instalacji. Właśnie dlatego są tak wygodne w użyciu. A uważać trzeba ze wszystkim, łącznie z kuchenką gazową. Jeśli ktoś czyta instrukcję obsługi, to nic mu nie grozi..
Gość, 24.01.2012, 15:00
Komentarz został usunięty.