Jak ukryć kable w domu (wideo)

Kable odchodzące od domowego sprzętu agd i rtv źle wyglądają i trudno utrzymać je w czystości. Stąd często zadawane pytanie - w jaki sposób zasłonić kable, zachowując jednocześnie funkcjonalność i bezpieczeństwo urządzeń elektrycznych?
  • Jak ukryć nieestetyczne kable?

    Sposobów na ukrycie kabli w domu jest sporo. Można na przykład wykorzystać koszyk podtrzymujący kable, które zwisają z biurka - montuje się go do blatu mebla. Dostępne są też pudełka z pokrywkami, które pomieszczą listwę i wszystkie kable. Takie rozwiązanie możemy równie dobrze zastąpić pudełkiem po butach, które warto ozdobić, by pasowało do wystroju wnętrza.

    Dzień Dobry TVN/x-news

Kable najczęściej chowamy za meblami, ponieważ tam są najmniej widoczne. Te, które muszą przebyć dłuższą drogę, najwygodniej schować w listwie przypodłogowej – jeżeli jest w niej kanalik do poprowadzenia przewodów. A co zrobić, gdy powyższe sposoby nie sprawdzą się w naszym mieszkaniu? Radami służy Zbigniew Urbański, prowadzący program "Gadżet". Zobacz, jak jego zdaniem, można ukryć w domu kable, żeby nie wyglądały nieestetycznie. 

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Przeczytaj poradnik: Sposoby na ukrycie kabli i przewodów


Autor: redakcja.regiodom
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Mam wszystko przykręcone do ściany, tuż obok kontaktu, to bardzo ułatwia sprzątanie http://www.castorama.pl/produkty/instalacja/przedluzacze-i-akcesoria/lis...
keena, 29.05.2015, 21:19