Dodaj komentarz

"Na stronie internetowej Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy też są namiary na rekomendowanych glazurników." - nieprawda, kursy organizują od maja 2015.
cytat ze strony: "Aby znaleźć się w gronie Glazurników Rekomendowanych przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy wykonawca musi wziąć udział w 3 etapach projektu stworzonego na bazie podstawie "Standardów Prac Glazurniczych" - publikacji PZP."
i dalej:Kurs branżowy skierowany jest do osób zawodowo zajmujących się pracami wykończeniowymi w tym układaniem glazury i realizowany będzie poprzez : I ETAP - 3 szkolenia z 3 tematów, które realizowane będą w znanych punktach handlowych np. w Toruniu Firma Servitor
1. spotkanie na temat : "System zabudowy w nowoczesnej łazience" + informacja o projekcie
2. spotkanie na temat :"System kabina w nowoczesnej łazience"
3. spotkanie na temat : "Hydroizolacja tarasów, balkonów, łazienek" + informacja o lekcjach i teście on-line II ETAP - wizyty koordynatora PZP na budowie + weryfikacja warsztatu pracy III ETAP - lekcje on-line + test kompetencji
Na zakończenie kursu branżowego uczestnicy otrzymają certyfikat wydany przez PZP i Cech Glazurników "Glazurnik Rekomendowany przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy", oraz wydaną przez PZP w marcu 2015 r. publikację "Standardy prac glazurniczych".
CERTYFIKAT WYDAWANY JEST NA 2 LATA , W CIĄGU TEGO CZASU NALEŻY : - w roku kalendarzowym zgłosić nie mniej niż 2 zrealizowane prace / rok, z zastosowaniem materiału ceramicznego – formularz + zdjęcia, - uaktualniać posiadaną wiedzę poprzez branie udział w wyznaczonych aktywnościach szkoleniowych.
Kurs branżowy "Rekomendowany Glazurnik" realizowany będzie w całej Polsce. Start projektu 22 maja 2015.
Jesienią 2015 roku Polskie Zrzeszenie Płytkarzy uruchomi na stronie internetowej wyszukiwarkę rzetelnych glazurników, którzy po ukończeniu kursu branżowego i weryfikacji cechowej otrzymają rekomendację PZP dla siebie lub swojej firmy. W naszym serwisie będzie można znaleźć zweryfikowanych przez PZP rzemieślników wyszukując wg miejscowości, województwa i nazwiska.
antonui, 01.07.2015, 17:51
Dodaj komentarz