Dodaj komentarz

przykład:
Mieszkanie które sprzedaje properco kosztuje 4400 zl za m2
to samo mieszkanie które można kupić bezpośrednio od dewelopera to 3800 zł
myślą, że ludzie są głupkami.
hejaBanano, 02.02.2015, 21:26
Dodaj komentarz