Złoty medal na Targach Dom i Ogród

Szydłowiecka firma została wyróżniona Firma „Solpaw – Bis” z Pawłowa, w powiecie szydłowieckim została nagrodzona złotym medalem na Targach Dom i Ogród w Kielcach za „najcieplejsze drewniane drzwi pasywne oklejone laminatem HPL”.
  • Marcin Pawlak ze złotym medalem zdobytym na Targach Dom i Ogród w Kielcach.

    Stolpaw

Z kolei nowoczesne drzwi linii Stolterm uzyskały w ostatnim kwietniowym badaniu certyfikat potwierdzający, że są to najcieplejsze drzwi na rynku polskim.

Czytaj też: "Sezamie otwórz się" czyli niezwykłe drzwi do zwykłego pokoju (WIDEO) 

– W ostatnim badaniu parametrów cieplnych naszych drzwi pokazał współczynnik przenikalności cieplnej Ud na poziomie 0,57. To najlepszy wskaźnik w kraju dla drzwi zewnętrznych. Ten absolutny rekord stanowi dla nas dumę, lecz co najważniejsze: przynosi oszczędności dla użytkowników – mówi Marcin Pawlak, prezes firmy.

Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi, szczyci się 35-letnim doświadczeniem. O jego rozwój i doskonalenie technologii produkcji dba już trzecie pokolenie właścicieli. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej.

/jp/  echodnia.eu

Autor: jp/echodnia.eu
2komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (2)

Gratuluje Marcin,i kto by pomyślał :)
Agnieszka, 29.04.2014, 14:32
Drzwi o współczynniku 0,57 to jest czyste oszustwo,niech firma Stolpaw wyda certyfikat przy zakupie drzwi o typowych wymiarach że jest taki współczynnik, jest to niemożliwe.
waldek, 01.05.2014, 07:26