Wkładka na szyfr. I dziecko nie musi nosić klucza na szyi

Wkładka z gałką numeryczną jest bardzo praktyczna. Umożliwiająca ona otwieranie i zamykanie zamka w drzwiach zewnętrznych bez używania tradycyjnego klucza.
  • Wkładka elektroniczna

    Jeśli dziecko zapomni kod, wystarczy, aby zadzwoniło do rodziców i może bezproblemowo wejść do domu.

    Abus
  • Otwieranie drzwi bez klucza

    Wprowadzenie prawidłowej kombinacji cyfr powoduje zapalenie się zielonej diody. Wtedy następuje odblokowanie zamka.

    Abus

Czasami to dzieci jako pierwsze wracają do domu. Aby zapewnić im maksimum bezpieczeństwa, można zastosować w domu rozwiązanie, które usprawni wejście do środka oraz będzie stanowić barierę dla nieproszonych gości. Dziecko nie musi mieć przy sobie klucza do domu i w ten sposób nie jest narażone na jego zgubienie bądź kradzież. Pozwala na to na przykład elektroniczna wkładka CodeLoxx Standard z gałką numeryczną.

Co Ty na to: Zamki elektroniczne do drzwi 

Pozwala ona na otwieranie zamka bez tradycyjnego klucza, a jedynie poprzez wprowadzenie 4-, 5- lub 6-cyfrowego kodu. Udogodnieniem jest zamontowana w gałce sygnalizacja wizualna. Wprowadzenie prawidłowej kombinacji cyfr powoduje zapalenie się zielonej diody. Wtedy następuje odblokowanie
zamka. Wkładkę CodeLoxx Standard można samodzielnie zaprogramować i dowolnie zmieniać kod do wejścia. Jeśli dziecko zapomni kod, wystarczy, aby zadzwoniło do rodziców i może bezproblemowo wejść do domu.

Autor: Katarzyna Piojda
1komentarzy
Dodaj komentarz

Komentarze (1)

Tylko co na to ubezpieczyciel? Dwa zamki patentowe wymagane są w drzwiach wejściowych.
Aleksander, 10.10.2013, 14:18