sprzedam

  • sprzedam
  • mam do wynajęcia
  • inne
 

Handel i usługi, kamienica, 93m2

Śródmieście, łódzkie, Łódź, ul. Piotrkowska

Dodano: 25-11-2019, Zaktualizowano: 25-03-2020

Źródło: prywatne, Rynek: wtórny, Powierzchnia: 93m2

Cena: 899 000 PLN

Cena za m2: 9 667 PLN

Ogłoszenie pochodzi z

Lokal użytkowy bez czynszowy w zabytkowej części Łodzi, w głównym jej sercu- ul. Piotrkowska 120. Usytuowany w odnowionej kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie czterogwiazdkowego Hotelu Stare Kino, restauracji i pubów .Obecnie, w pełni wyposażony salon fryzjersko - kosmetyczny+ SPA.Jednak przeznaczenie nieruchomości może być zupełnie inne, w zależności od potrzeb i rodzaju prowadzonych usług. Lokal posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny.Wróćmy jednak do samego pomieszczenia.Poza wysokiej klasy wyposażeniem lokal posiada:

  • zaplecze socjalne wraz z łazienką,[*] dodatkowo dwie łazienki w tym jedna z prysznicem, [*] 3 inne pomieszczenia, w których obecnie znajdują się gabinet kosmetyczne- z możliwością połączenia i modernizacją[*] niewielkie pomieszczenie magazynowe do składowania rzeczy, [*] salon główny z recepcją.
Lokal posiada bardzo wysokiej jakości materiały wykończeniowe m.in. drzwi, podłogi, armatura, glazura, tynki oraz oświetlenie. W każdym pomieszczaniu zamontowano indywidualne nagłośnienie, a także wyciszenie ścian.Dodatkowo lokal wyposażony jest w układ klimatyzacji, kurtynę powietrzną przy wejściu, oraz zamontowaną instalację rekuperacji. W cenie nieruchomości nieodpłatnie odstąpię również miejsce parkingowe usytuowane przy lokalu.Podana cena dotyczy lokalu wraz gruntem oraz miejscem parkingowym. Lokal stanowi własnością prywatną i jego status jest w pełni uregulowany prawnie. Nie jest obciążony żadnymi zadłużeniami!!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz prezentacją lokalu.Więcej zdjęć prześlę na e-maila.Możliwość wynajmu Kontakt Pani Monika-

Szczegóły oferty
Budynek

Typ budynku: kamienica

Liczba pięter: 3

Rok budowy: 1891

Materiał: cegła

Lokal

Przeznaczenie: handel i usługi

Powierzchnia: 93 m2

Miejsca parkingowe

Rodzaj: parking strzeżony

Media i kanalizacja

Media: prąd, siła, woda, telefon, telewizja kablowa, internet

Cena: 899 000 PLN

Cena za m2: 9 667 PLN

Ogłoszenie pochodzi z