Słoneczne Tarasy

data dodania: 17.10.2012r data modyfikacji: 16.09.2014r

  •  
Adres
ul. Lwowska
Miasto:
Opole
Powierzchnia
0 - 0 m2
Cena
0 - 0 PLN
Cena za metr kwadratowy
0 - 0 - PLN/m2
Piętra
0 - 0
Termin realizacji
III kwartał 2012 r.

Opis inwestycji

Nasz nowy projekt charakteryzują przede wszystkim bardzo duże tarasy w większości od strony zachodniej i wschodniej, które mają powierzchnię nawet do 50m2. Przekazujemy do Państwa dyspozycji lokale mieszkalne o powierzchni od 38 do prawie 100 m2 z możliwością zaadaptowania balkonu kwiatowego na poddaszu. Mieszkania zostały usytuowane na czterech różnych kondygnacjach. Inwestycja Słoneczne Tarasy posiada mieszkania o wysokim standardzie wykończenia w stanie deweloperskim. Budynek jest wyposażony w windy hydrauliczne, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Słonecznych Tarasów stworzyliśmy w pełni wyposażony plac zabaw. Planowane tereny zielone przewidują roślinność niską i wysoką.

Atutem osiedla jest przede wszystkich dogodna lokalizacja tj, rejon ul. Lwowskiej w Gosławicach, które na chwilę obecną zmienia się w jedno z najbardziej prestiżowych dzielnic zabudowy mieszkaniowej, świetnie skomunikowaną z dużymi aglomeracjami województwa opolskiego.

Skontaktuj się

Rembud Sp. z o.o.

Kępska 18
45-129, Opole

Telefon: +48 77/453-10-81

Telefon komórkowy: +48 606-464-989

Liczba wyświetleń: 392

Oferujemy Państwu największą w Internecie bezpłatną bazę ofert inwestycyjnych. Aktualna sekcja dotyczy budownictwa mieszkalnego - w tym miejscu mają Państwo możliwość wyszukania sprawdzonych deweloperów. Oferty prezentowane w naszym serwisie dotyczą całego kraju - nowa funkcjonalna wyszukiwarka pozwala wyselekcjonować oferty w zależności od interesującego Państwa regionu (województwo, gmina, miasto) oraz budownictwa (mieszkania, domy). Dodatkową funkcją jest możliwość wyszukiwania inwestycji mieszkaniowych wg. terminu ukończenia budowy. Jeśli zamierzasz znaleźć sprawdzonego dewelopera - nasz serwis pozostaje obowiązkową pozycją. Posiadamy oferty deweloperów z całego kraju.